یک واحد تولید آلوچه و لواشک غیرمجاز در بهارستان پلمب شد

یک واحد تولید آلوچه و لواشک غیرمجاز توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان شناسایی و پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک واحد تولید آلوچه و لواشک غیرمجاز در طی بازرسی‌های بازرسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این شهرستان شناسایی و با اخذ دستور مقام قضائی مربوطه پلمب گردید.

گفتنی است که فردی در یک منزل مسکونی با اضافه کردن رنگ‌های شیمیایی صنعتی و غیرخوراکی، اسید سیتریک و سایر مواد غیرمجاز اقدام به فراوری و تولید آلوچه و لواشک غیربهداشتی و غیرمجاز و بسته بندی و جعل آرم سیب سلامت و همچنین پروانه ساخت و پخش در استان تهران می کرد.

بنابر این گزارش ادامه فعالیت این فرد متخلف با پشتکار بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و در ادامه همکاری‌های شهروندان بهارستانی با ادارات شهرستانی گرفته شد.

پیرو گزارشات مردمی مبنی بر تولید و توزیع آلوچه و لواشک غیربهداشتی در منزل مسکونی در محله سلطان‌آباد بخش گلستان، پس از انجام هماهنگی‌های لازم و همچنین اخذ دستور مقام قضایی، بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان به همراه مأمورین نیروی انتظامی شهرستان به محل مذکور مراجعه و علاوه‌بر توقیف کلیه اقلام موجود به وزن تقریبی ۶ تن، این مکان را نیز پلمپ کردند.

بنابه گفته بازرسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان پرونده افراد متخلف به جهت رسیدگی و تعیین تکلیف به دادسرای شهرستان بهارستان ارسال شده است تا مطابق قانون و با جدیت تمام با افرادی که سلامت جامعه را به خطر می اندازند برخورد صورت بگیرد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک در تولید آلوچه و لواشک غیربهداشتی و دیگر کالاهای مشابه بیشتر از هر قشری کودکان و نوجوانان آسیب می بینند و سلامتشان در معرض خطر قرار می گیرد که همین امر لزوم برخورد با افراد متخلف را تشدید می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.