یک سفره‌خانه در بهارستان در آتش بی‌احتیاطی صاحبش سوخت

یکی از سفره‌خانه‌های معروف شهرستان بهارستان به دلیل بی‌احتیاطی صاحبش در آتش سوخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته یکی از واحدهای صنفی سفره‌خانه در شهرگلستان شهرستان بهارستان در آتش بی‌مبالاتی صاحب آن سوخت و خسارات مالی زیادی به این مکان که بیشتر دکور آن از جنس چوب بود وارد گردید.

بنابر این گزارش، دود غلیظ ناشی از این آتش‌سوزی نیروهای سازمان آتش‌نشانی بخش گلستان را به سرعت به شهرک قلعه‌میر کشاند تا برای مهار آتش این سفره‌خانه معروف اقدام‌ کنند تا از گسترش حریق و وارد شدن خسارات بیشتر به این سفره‌خانه جلوگیری شوو.

گفتنی است که آتش پس از دقایقی با تلاش نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان خاموش گردید و دلیل این حریق روشن بودن زغال در سفره‌خانه اعلام شد که به دلیل بی‌احتیاطی موجب آتش سوزی در این مکان گردید و خسارات مالی را برای صاحب آن به همراه داشت اما خوشبخانه این حادثه هیچگونه خسارات جانی درپی نداشت.

گرچه بار دیگر عملکرد به موقع و خوب نیروهای آتش‌نشانی در شهرستان بهارستان از بروز یک فاجعه حاصل از بی‌احتیاطی توسط شهروندان جلوگیری به عمل آورد اما باید توجه داشت که ادامه‌دار بودن اینگونه بی‌احتیاطی‌ها می تواند منجر به بروز یک حادثه آتش سوزی ناگوار در سطح شهرستان شود.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید آشنا نبودن شهروندان با نکات ایمنی و همچنین عدم داشتن تمرکز حواس در هنگام کار تاکنون جزو عمده‌ترین دلایل بروز آتش سوزی در بهارستان بوده است که رفع این معضل در کنار همکاری شهروندان، انجام اقدامات فرهنگی و آموزشی را در سطح شهرستان طلب می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.