معاون خدمات شهری شهرگلستان:

یکشنبه بازار شهرگلستان از هفته آینده مجدداً دایر می شود

معاون خدمات شهری شهرگلستان گفت: یکشنبه بازار شهرگلستان از هفته آینده در محل جدیدی که به زودی اعلام می شود، دایر می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اصغر خالدی معاون خدمات شهری شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت یکشنبه بازار و تعطیلی آن، اظهار داشت: باتوجه به بررسی‌های صورت گرفته و تصمیم‌ها اتخاذ شده، بازار هفتگی شهرگلستان از یکشنبه هفته آینده دوباره سرپا می شود.

وی در ادامه با اشاره به دلایل تعطیلی بازار هفتگی شهرگلستان در هفته جاری، تشریح کرد: این بازار صرفاً به دلیل نارضایتی‌های مردمی و همچنین بی‌نظمی که در تردد خودروها در سطح شهر به وجود آورده بود به شکل موقت جمع آوری شده بود و تعطیلی آن دائمی نمی باشد.

خالدی همچنین باتاکید بر اهمیت جلب رضایت شهروندان گلستانی، اذعان داشت: تلاش ما بر این است که با به نمایش گذاشتن بهترین عملکرد خود در سطح شهرگلستان، رضایت شهروندان را جلب کنیم و در راستای خدمت به شهر گام برداریم.

وی درپایان باتوجه به برخی مشکلات حاصل از برپایی بازار هفتگی شهرگلستان، خاطرنشان کرد: بر اساس تدابیری که پیش بینی شده است از یکشنبه هفته آینده بازار هفتگی این شهر در مکانی جدید که به زودی اطلاع رسانی می گردد، برپا می شود تا از بروز مشکلات و نارضایتی‌های قبلی نیز جلوگیری به عمل آید.

درپایان لازم به ذکر است که روز گذشته اطراف محل برپایی بازار هفتگی شهرگلستان توسط شهرداری مسدود شده بود تا از ورود شهروندان و بازاریان به محل برپایی یکشنبه بازار شهرگلستان جلوگیری شود و به نوعی حس می شد که عزم شهرداری برای تعطیلی دائمی این بازار هفتگی جدی می باشد، اما گویا ساماندهی بازار که روش معقول‌تری می باشد مدنظر مجموعه مدیریت شهری است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.