معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان:

یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس باید زنده نگه داشته شود

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: ترویج فرهنگ ولایتمداری و تببین نقش بصیرت و مقاومت می بایست در برگزاری مراسم‌های گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر روز مقاومت، ایثار و پیروزی در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد، خاطره و راه شهدای هشت سال دفاع مقدس به ویژه در جامعه امروز بسیار حائز اهمیت است.
وی در ادامه باتاکید بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، تبیین کرد: اهداف و موضوع اصلی تشکیل نشست گرامیداشت حماسه سوم خرداد حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایتمداری، مقاومت، ایثار، جهاد، شهادت و خودباوری دینی و ملی بود.
موسوی در رابطه با محوریت برنامه‌های سوم خرداد ماه سال جاری در شهرستان بهارستان، گفت: تمامی برنامه‌ها و همچنین مراسم بزرگداشت سوم خرداد در بهارستان در راستای تبیین نقش، هدایت و فرماندهی الهی ولی فقیه در حیات معنوی کشور و خلق حماسه‌ها و پیروزی‌ها و تببین قدرت و وحدت نیروهای مسلح و بسیج مردمی می باشد.
وی  همچنین بر اهمیت موضوع بازدارندگی در مقابله با تهدیدات و تببین نقش بصیرت، مقاومت، وحدت و همگرایی اقوام، ادیان، مذاهب و سایر اقشار در مقابله با استکبار جهانی تاکید کرد و عنوان داشت: چنین موضوعاتی می بایست در تمام برنامه‌های مناسبتی شهرستان بهارستان مورد توجه قرار بگیرد.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به برگزاری جلسه دوم بزرگداشت سی و ششمین سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، افزود: برنامه‌های دستگاه‌ها و ادارات شهرستان در نشست روز ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری بررسی می شود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.