یادواره شهدای دفاع مقدس در بهارستان برگزار شد

یادواره شهدای دفاع مقدس با حضور مسئولین و خانواده‌های شهدا در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یادواره شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور یدالله سلیمانی فرمانده سپاه بهارستان، محمدی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و خانواده‌های معظم شهدا در گلزار شهدای شهرگلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس به روایت خاطرات چنگ تحمیلی هشت ساله و رشادت‌ها و شجاعت‌های جوانان در آن دوران پرداختند.

همچنین در این مراسم فرمانده سپاه شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت دوران دفاع مقدس در تاریخ انقلاب و جایگاه شهدا در جامعه برای حاضرین در خصوص دفاع مقدس و درس‌های آن سخنرانی کرد.

بنابر این گزارش، امت حزب‌الله شهرستان بهارستان در این یادواره بر حذف نام مقدس شهید از کوچه‌های نقاط مختلف میهن عزیزمان اعتراض نموده و در انتها با حرکت نمادین نام کوچه شهید شکری را با کلمه مقدس شهید آذین نمودند، تا بر اهمیت وجود کلمه شهید در نام معابر شهرها بار دیگر تاکید کنند.

در این مراسم و در محیط اطراف نمایشگاه دفاع مقدس، غرفه واکس صلواتی، غرفه فروش کتاب های انقلابی، غرفه کودک، غرفه آسیب های اجتماعی، غرفه ویزیت رایگان و همچنین غرفه مشاوره خانواده با مشارکت ادارات و دستگاه‌های شهرستانی برپا شده بود که با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه گردید.

درپایان لازم به ذکر است که پیکر یک شهید گمنام طی این مراسم در گلزار شهدای شهرگلستان و بر روی دوش‌های شهروندان و جوانان بسیجی تشییع شد و از خانواده‌های شهدا تتسط مسئولین بهترستانی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.