گودبرداری غیراصولی یک منزل مسکونی در بهارستان را تخریب کرد

گودبرداری غیراصولی در شهرستان بهارستان باعث تخریب ۱۰۰ درصدی یک منزل مسکونی و گیرافتادن شهروند گلستانی زیر آوار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مشکلات مختلف مربوط به ساخت و ساز در طول سال‌های گذشته در شهرستان بهارستان به دلیل سودجویی و عدم رعایت قوانین توسط برخی افراد باعث بروز برخی مشکلات در این شهرستان شده است که این مشکلات حاصل عدم ساخت و ساز قانونی، عدم ساخت پارکینگ، رعایت نکردن اصول ایمنی و… می باشد.

اما گفتنی است که این بار گودبرداری غیر اصولی، دو خانواده را در شهرگلستان شهرستان بهارستان خانه به دوش کرد و بی‌توجهی به اصول ایمنی هنگام گودبرداری، باعث ریزش ناگهانی یک خانه مسکونی در کنار محل گودبرداری گردید.

یک آپارتمان مسکونی ۲ طبقه در بخش گلستان به دلیل گودبرداری غیراصولی همسایه خود ریزش کرد و تقریبا دچار ۱۰۰ درصد تخریب شد و این درحالی است که گویا در شهرگلستان نظارت‌ها بر ساخت و سازها و رعایت اصول ایمنی و قانونی همچنان ضعیف و غیرقابل قبول می باشد.

بنابر این گزارش قبل از این حادثه یک نفر از ساکنین در منزل در استراحت بود که ناگهان آوار بر سر او فرود می آید اما خوشبختانه با تلاش به موقع مأموران سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان این فرد از این حادثه جان سالم به در می برد و برای درمان راهی بیمارستان می شود.

البته گرچه این حادثه خسارت جانی نداشت اما نمی توان از خسارت مالی وارد شده به این دو خانواده به دلیل گودبرداری غیراصولی چشم پوشی کرد که تماماً به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی توسط مهندس و فرد صاحب ملک درحال ساخت و ساز صورت گرفته است.

درپایان لازم به ذکر است که باتوجه به بروز این اتفاق نیاز است که پیش از رخ دادن حادثه بعدی شهرداری شهرگلستان نظارت‌های خود را بر ساخت و سازهای شهری و رعایت اصول ایمنی تشدید نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.