گودبردارری غیراصول سبب تخریب یک ساختمان مسکونی در بهارستان شد

گودبرداری غیراصولی و عدم توجه به اصول ایمنی بار دیگر در شهرستان بهارستان باعث تخریب یک منزل مسکونی و ایجاد خسارات شدیدی گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک ساختمان سه طبقه در محله وجه آباد واقع در نسیم شهر به دلیل گودبرداری غیراصولی به شکل وحشتناکی ریزش کرد که خوشبختانه به نظر می رسد این حادثه تلفات جانی درپی نداشت.

گفتنی است که گودبرداری‌های غیراصولی و همچنین حوادث ناشی از آن در طول سال‌های گذشته همواره یکی از اخبار مربوط به حوادث در شهرستان بهارستان بوده است و بارها به دلیل عدم رعایت نکات و اصول ایمنی کارگران ساختمانی دچار سانحه شده و خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری ایجاده شده است.

البته بر اساس قانون اگر در گودبرداری غیراصولی، ضرری به همسایه وارد شود، افرادی که در وظایف خود اهمال کرده‌اند، به ویژع مهندس ناظر و سازنده، ملزم به جبران خسارت‌های وارده می باشند اما بازهم با این وجود به دلیل کم کاری و کم توجهی برخی از افراد می بایست شاهد حوادثی نظیر تخریب ساختمان سه طبقه مذکور در بخش بوستان باشیم.

بدون تردید با کمی توجهی و صرف زمان بیشتر برای گودبرداری‌های اصولی می توان به سادگی از بروز حوادث این چنینی جلوگیری به عمل آورد اما متاسفانه عده‌ای برای سود و منافع شخصی بیشتر دست به کارهایی می زنند که جان و مال دیگران را به خطر می اندازد.

درپایان لازم به ذکر است که انتظار می رود شهرداری‌های شهرستان بهارستان با اعمال تدابیر مناسب از بروز چنین حوادثی تا حد امکان جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.