شهردار شهرگلستان:

گلستان یک کارگاه عمومی عمرانی در ساخت و ساز زیرساخت‌ها است/ مجموعه مدیریت شهری بدون مطالعه، کاری را انجام نمی دهد

شهردار شهرگلستان گفت: در مجموعه مدیریت شهری بدون مطالعه سراغ کاری نمی رویم، چراکه اتلاف منابع، نیرو و امکانات خیانت به شهر و شهروندان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به اینکه در طول یازده ماه خدمت وی، ۳۰ پروژه در سطح شهر در دست احداث می باشد، اظهار داشت: بدون شک این اجرا نوید آن دارد که گلستان یک کارگاه عمومی عمرانی در ساخت و ساز زیرساخت‌ها خواهد شد.

وی باتشریح پروژه‌های درحال اجرا در شهرگلستان، گفت: اجرای پروژه‌های شاخصی نظیر زیرگذر سه راهی آدران، سالن چند منظوره و استخر شهرک قلعه‌میر، تعریض معابر، سالن پهلوانی و زورخانه، پارک امتداد رودخانه شادچای به مساحت ۱۸۰ هزار متر مربع، کانال سیاب، ساخت سه زمین چمن مصنوعی، ایستگاه تاکسی سه راهی آدران، احداث ترمینال، خشکه چینی، آسفالت و جدولگذاری گسترده معابر و … از آغاز دوره جدید مدیریت شهری و دوره پنجم شورای اسلامی شهر، آغاز شده است.

علیرضا عرب در ادامه با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری بدون مطالعه سراغ انجام کاری نمی رود، عنوان داشت: درحال حاضر تمام طرح‌ها و پروژه‌ها از پشتیبانی کارشناسی دقیق به منظور برطرف کردن مشکلات شهری و مردم در حال انجام می باشد.

وی در رابطه با تاثیرات انجام امور به سبک یازده ماه گذشته، تشریح کرد: معتقد هستم اتلاف منابع، نیرو و امکانات خیانت به شهروندان گلستانی است که انتظار دارند شهرشان شایسته مردم خوب گلستان باشد و به همین دلیل با مطالعه و علم کافی طرح‌ها و پروژه‌های مختلف را آغاز می کنیم.

شهردار شهرگلستان در پایان باتوجه به اینکه کارهای عمرانی سطح شهر باید اساسی انجام شود، خاطرنشان کرد:به عنوان مثال با تخصیص بودجه کافی در راستای اصلاح روسازی و زیرسازی معابر در سطح شهر می توان شاهد پیشرفت بیش از پیش در امر زیرسازی و آسفالت‌ریزی در سطح شهر باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.