سرپرست شهرداری شهرگلستان:

گلستان صاحب پایانه حمل و نقل می شود/ اقدامات شهرداری در جهت آبادانی شهر است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پایانه حمل و نقل شهرگلستان در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان در آینده نزدیک کلنگ‌‌‌زنی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به لزوم رسیدگی به بحث حمل و نقل در گلستان، اظهار داشت: در حدود ۱۰ هزار مترمربع زمین به‌منظور احداث پایانه مسافربری در شهرگلستان اختصاص داده شده است، که در آینده نزدیک ساخت آن آغاز می شود.

وی درخصوص هدف مجموعه مدیریت شهری از اجرای این پروژه، تشریح کرد: ایجاد پایانه مسافربری در راستای ارائه تسهیلات در زمینه حمل و نقل از اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری گلستان و شورای اسلامی شهر می باشد.

علیرضا عرب در ادامه با بیان اینکه، رفع مسائل مختلف حمل و نقل جزو اولویت‌های شهرداری شهرگلستان است، بیان داشت: در مجموع، هدف نهایی این مجموعه ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان گلستانی است.

وی همچنین به توجه مجموعه مدیریت شهری به پیشرفت و آبادانی شهر اشاره کرد و گفت: مسئولان شهری نیز با رویکرد آبادانی و عمرانی منطقه نسبت به تدوین برنامه‌هایی که منتهی به آبادانی و عمران هرچه بیشتر شهرگلستان می گردد، اقدام می نمایند.

سرپرست شهرداری شهرگلستان باتاکید بر رشد روز افزون جمعیت شهرگلستان و شهرستان بهارستان، تصریح کرد: به‌منظور رسیدن به اهداف تعیین شده در خصوص آبادانی و محرومیت‌زدایی در شهرگلستان نیاز است بودجه‌های عمرانی تخصیص یافته در راستای اجرای اقدامات عمرانی و خدماتی افزایش یابد.

وی درپایان باتوجه به جزئیات احداث پایانه حمل و نقل شهرگلستان، افزود: احداث پایانه حمل و نقل مسافری گلستان در سه راهی آدران جنب سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری گلستان، به متراژ ۱۰ هزار متر مربع جانمایی شده و در آینده نزدیک این پروژه با حضور مسئولان کلنگ‌زنی خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.