شهردار شهرگلستان:

گلستان از ظرفیت‌های مختلف و بسیاری برخوردار می باشد/ اعتمادسازی مردم جزو اهداف اصلی مجموعه مدیریت شهری می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: اعتماد سازی مردم جزو اهداف اصلی مجموعه مدیریت شهری گلستان به شمار می رود و اقدامات موثری در طول یک سال گذشته در این راستا صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان باتاکید بر اهمیت ارتباط موثر بین مسئولان و شهروندان، اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری گلستان برای نهادینه سازی ارتباط بین مدیران، مردم و رضایمندی شهروندان اقدامات کم نظیر و خوبی در حوزه عمران و آبادانی در طول یک سال گذشته انجام داده است.

وی در ادامه با تشریح اقدامات شهرداری شهرگلستان در حوزه اعتماد سازی مردم، تبیین کرد: تأمین آرامش روحی و امنیت معنوی، توزیع خدمات عمرانی عادلانه در شهرگلستان، هویت بخشی به سیما و منظر شهری و همچنین حضور در حوزه‌های گوناگون با توسعه کیفی از جمله اقدامات مجموعه مدیریت شهری در راستای اعتماد سازی مردم در طول ۱۲ ماه اخیر به شمار می رود.

علیرضا عرب خدمت به شهروندان گلستانی را یکی از تجارب با ارزش خود خواند و گفت: شهرگلستان در طول یک سال گذشته با مشکلات عدیده‌ای در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و… روبرو بود که امروز به کمک همکارانم بخش عمده آن به سرانجام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به شهروندان با قدرت از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان ادامه دارد، تصریح کرد: شهر ۳۰۰ هزار نفری گلستان از ظرفیت‌های مختلف و بسیاری برخوردار می باشد که در تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت در مدت یک سال اجرایی و برخی از این برنامه‌ها تا هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه شهرداری در حوزه عمرانی، فرهنگی، رفاهی، ورزشی اقدامات قابل قبولی داشته است، افزود: بخش اعظمی از این تلاش‌ها در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و امید است این اقدامات در راستای تحقق شعار «هستیم بر آن عهد که بستیم» مبنی بر خدمت صادقانه، تلاش جهادی با رویکرد جدید مورد رضایت خداوند و  شهروندان شهرگلستان واقع شده باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.