گفتوگو با زیر زمینی ترین مدیر بهارستان/ بخاطر زیر زمینی بودن دیده نمی شویم

زیرزمینی بودن همیشه به معنی غیر مجاز بودن نیست و گاهی به معنی خدمات اداره ایست که در زیر زمین فعالیت می کند. به گزارش خبرنگار بهارستانه، آب از مجموعه نیاز های اولیه انسان است و این مهم در شهرستان های استان به ویژه بهارستان از منابع زیر زمینی تامین می شود. برای تامین آب […]

زیرزمینی بودن همیشه به معنی غیر مجاز بودن نیست و گاهی به معنی خدمات اداره ایست که در زیر زمین فعالیت می کند.

به گزارش خبرنگار بهارستانه، آب از مجموعه نیاز های اولیه انسان است و این مهم در شهرستان های استان به ویژه بهارستان از منابع زیر زمینی تامین می شود.

برای تامین آب منازل مردم شهرستان اداره آب و فاضلاب باید تلاش هایی انجام دهد کههیچ وقت این تلاش ها به چشم مردم نمی آید چون اغلب این فعالیت ها زیر زمین انجام می شود.

شاید رئیس آب و فاضلاب یک شهرستان سوژه خوبی برای تهیه مصاحبه باشد؛ رئیسی که فعالیت هایش بیشتر زیر زمین است و مردم هیچ وقت به چشم نمی بینند.

در همین راستا بدون هماهنگی قبلی به دفتر رئیس آب و فاضلاب شهرستان بهارستان رفتیم و گفتگویی متفاوت و دوستانه ای را با وی آغاز کردیم.

پرویز عبدی، مدیر اداره آب و فاضلاب شهر گلستان در این گفتگو، با اشاره به علاقه اش به کارش گفت: من کارم را دوست دارم و مدرک تحصیلی ام نیز فوق لیسانس مهندسی منابع آب می باشد که قصد دارم آن را تا دکترا ادامه دهم.

DSC_0098
وی با اشاره به سابقه دو سال ونیمه کار خود در شهرستان بهارستان تصریح کرد: در طول این مدت حدود ۷۰ کیلومتر شبکه را اصلاح و ترمیم کردیم و در حدود ۱۰۰۰۰ انشعاب قدیمی را نیز اصلاح کرده ایم همچنین ۱۳ کیلومتر خط انتقال آب ایجاد نموده ایم.
آقای رئیس ضمن بیان این موضوع که پیشرفت های فراوانی در زمینه بهبود شرایط شبکه آب کرده اند اظهار داشت: ۲ ایسگاه پمپاژ سازی ایجاد کرده ایم یک ایسگاه در شهر صالحیه و یکی در شهر گلستان همچنین مطالعات ژئوفیزیکی در مورد آب شهرستان انجام می دهیم تا هم از وضغیت آب و آگاه شویم و هم در راستای بهبود هر چه بیشتر کیفیت آن تلاش کنیم.

DSC_0101
وی ضمن ذکر این مطلب که در تابستان زمان هایی می شد که سه شبانه روز به منزل نمی رفت ادامه داد: مردم وقتی شیر آب منازلشان را باز می کنند و می بینند که آب می آید بدانند که کسانی در زیر زمین مشغول کار هستند و در سرما و گرما زحمت می کشند تا آب به منازل شهروندان بهارستان برسد.
مدیر اداره آب و فاضلاب گلستان در پاسخ به این سئوال خبرنگار بهارستانه در رابطه با ساعت کاری کارکنان اداره آب و فاضلاب گفت: زودترین ساعتی که به خانه می رویم ساعت ۵ بعد از ظهر است اما ساعت اداری از ۷:۴۵ شروع می شود، به قول معروف آمدنمان با خودمان است و رفتنمان با خدا.
وی در رابطه با سختی کار و علاقه به آن بیان داشت: من به کارم عادت کرده ام و به نوعی معتاد کارم شده ام به گونه ای که در بعضی روز های تغطیل به بازدید خود جوش از مخازن می روم و ساعتی در آنجا می نشینم.

DSC_0106
عبدی در پایان با اشاره به اینکه شخصا از مردم در رابطه با شرایط آب پرس و جو می کند، خاطر نشان کرد: کار ما کار خدماتی است و هنگامی که بیرون از محیط کار مردم و هم شهریان را می بینیم و از آن ها در رابطه با وضعیت آب سئوال میکنیم و رضایت آنها را می بینیم خستگی از تنمان بیرون می رود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.