امام جمعه گلستان،نماز جمعه،امام جمعه،بهارستانه

گفتن تکریم به ارباب رجوع در رسانه ها مهم نیست بلکه عمل کردن به آن مهم است

امام جمعه بخش گلستان گفت: گفتن تکریم به ارباب رجوع در رسانه ها مهم نیست بلکه عمل کردن به آن مهم است همانطور که خداوند در قرآن کریم می فرمایند دین ما چیزی بجز مهربانی نیست. سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان در گفتوگو با خبرنگار بهارستانه ضمن اشاره به جایگاه نماز جمعه در […]

امام جمعه بخش گلستان گفت: گفتن تکریم به ارباب رجوع در رسانه ها مهم نیست بلکه عمل کردن به آن مهم است همانطور که خداوند در قرآن کریم می فرمایند دین ما چیزی بجز مهربانی نیست.


سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان در گفتوگو با خبرنگار بهارستانه ضمن اشاره به جایگاه نماز جمعه در شهرها، گفت: یک جمله معروف از امام خمینی(ره) هست که میفرمایند(نماز جمعه در راس همه امور است) این نشان دهنده جایگاه عظیم نماز جمعه هست.
وی با اشاره به برنامه های سیاسی و فرهنگی شهرستان، افزود: ستاد نماز جمعه با محوریت بنده تمام برنامه های سیاسی و فرهنگی را در شهرستان اداره می کند که باز هم این نشان از جایگاه بالای نماینده ولی فقیه در شهر و شهرستان دارد.
امام جمعه بخش گلستان با بیان مسئولیت های خود در شهرستان، ادامه داد: بنده عضو شورای فرهنگ عمومی شهر هستم و بایستی در تمام کارهای اخلاقی، فساد، اعتیاد، امر به معروف و نهی از منکر و… نظارت داشته باشم و به طور کلی تمام این برنامه ها بر دوش بنده می باشد.
سید مرتضی صفایی در ادامه از برخی مسئولین گلگی کرد و گفت: بعضی از مسئولین نسبت به بنده کم لطف هستند و رفتارهایی ناشایست از خود نشان می دهند و بنده سعی می کنم این موارد را به صورت خصوصی حل کنم، اما بعضی اوقات نیاز به تذکر به صورت شفاف است.
وی با اشاره به ماده ۸ و ۱۰ امر به معروف بیان داشت: من در نماز جمعه یک مسئله را تذکر دادم آن هم ماده ۸و ۱۰ امر به معروف بود و بهتر است برخی از مسئولین آن را به خوبی مطالعه کنند و به آن عمل کنند که تکریم ارباب رجوع در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است.
نماینده ولی فقیه بخش گلستان با انتقاد از یکی از مسئولین شهری ادامه داد: یکی از مسئولین به بنده کم لطفی و نسبتا بی احترامی هایی داشته اند و لازم می دانم که بگویم همین مسئول پیش از این در رسانه ها از تکریم ارباب رجوع گفته بود، اما باید گفت که شما که به بنده به عنوان نماینده ولی فقیه در شهرستان بی احترامی می کنید چطور می توانید تکریم ارباب رجوعی را که از قشر ضعیف جامعه هستند ادا کنید؟
وی در ادامه به آیاتی از قرآن کریم اشاره کرد و افزود: چرا چیزی را می گویید که به آن عمل نمی کنید؟ شما که با بنده اینطور رفتار کردید با مردم عادی چطور رفتار می کنید؟ گفتن تکریم به ارباب رجوع در رسانه ها مهم نیست بلکه عمل کردن به آن مهم است همانطور که خداوند در قرآن کریم می فرمایند دین ما چیزی بجز مهربانی نیست.
صفایی در پایان خاطر نشان کرد: بنده به تمام مسئولین تذکر می دهم که تقدس زدایی نکنید که این کانال دشمن برای فاصله انداختن بین جامعه روحانیت و مردم است و دشمنان در تلاش اند که با تضعیف روحانیت ریشه این انقلاب را تضغیف کنند.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.