گشت مشترک جمع آوری دست‌فروشان مواد غذایی در بهارستان برگزار گردید

گشت مشترک جمع آوری دست‌فروشان مواد غذایی با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فروش مواد غذایی و غذاهای خانگی یا فست فود به صورت آماده در حاشیه خیابان‌ها و جاده‌ها نیازمند رسیدگی ویژه می باشد چراکه سالم نبودن ابن مواد غذایی می تواند به سلامت جامعه و شهروندان آسیب‌های جدی وارد کند و باعث بروز مشکلات بهداشتی شود.

گفتنی است که بنا بر همین دلایل با افزایش خودروهای فروش غذای خانگی در اطراف پایانه نسیم شهر برای رانندگان کامیون و وسایل نقلیه سنگین، شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان پس از مطرح کردن موضوع در کارگروه سلامت و امنیت غذای شهرستان و اخذ حکم مقام قضایی به منظور جمع آوری غذا و توقیف خودرو در ایام پیش‌رو و نوروز ۹۸ اقدام به برگزاری گشت بازرسی مشترک کرد.

بنابر این گزارش، گشت مشترک جمع آوری دست‌فروشان مواد غذایی با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، سلیمانی‌جوان معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت، پوربابا مسئول بهداشت محیط، میرزایی معاون خدمات شهری شهرداری نسیم شهر، نماینده بخشداری بخش بوستان و نیروی انتظامی شهرستان و تیم چهارنفره بازرسان بهداشت محیط برگزار گردید.

در راستای برگزاری این گشت مشترک در مجموع ۱۰۰ کیلوگرم اقلام خوراکی غیر قابل مصرف شامل برنج، جوجه کباب و انواع خورشت معدوم گردید و خودرو نیز به منظور ادامه روند قضایی به پارکینگ نیروی انتظامی شهرستان بهارستان تحویل داده شد.

درپایان لازم به ذکر است که پرونده متخلفان به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان ارسال گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.