معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان:

گشت‌های مقابله با قاچاق و احتکار کالا در بهارستان ادامه‌دار خواهد بود

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: طی انجام گشت‌ مقابله با قاچاق و احتکار کالا در بهارستان یک انبار احتکار لوازم یدکی خودروهای سنگین کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به خبر کشف یک انبار لوازم یدکی خودروهای سنگین در شهرک قلعه‌میر، عنوان داشت: در اجرای تصمیمات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان و همچنین در راستای مقابله با قاچاق و احتکار کالا، گشت مشترک از انبارهای شهرستان با مدیریت فرمانداری بهارستان  و با حضور  بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان برگزار گردید.

وی باتاکید بر حجم بالای لوازم یدکی احتکار شده، تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته از یک انبار واقع در شهرک صنعتی قلعه‌میر شهرگلستان مقادیر زیادی از لوازم یدکی خارجی خودروهای سنگین کشف و ضبط شد.

موسوی در ادامه با اشاره به شرایط لوازم یدکی کشف شده در این انبار، اذعان داشت: این لوزام یدکی که مخصوص خودروهای سنگین می باشد از اوایل سال جاری و  بدون فاکتورهای ورودی و خروجی نگهداری و احتکار شده بود.

وی در رابطه با ارزش کالاهای کشف شده در انبار شهرک صنعتی قلعه‌میر، تبیین کرد: بنابر ادعای مالک این انبار، ارزش این کالاهای احتکار شده بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال است، ولی برآورد می شود باتوجه به تعداد این کالاها، ارزش آن‌ها چند برابر این رقم باشد.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه انبار مذکور با حکم قضایی پلمب و پرونده نیز برای رسیدگی به مراجع قضایی مربوطه ارجاع شده است، خاطرنشان کرد: گشت‌های مقابله با قاچاق و احتکار کالا در سطح شهرستان بهارستان به طور مستمر و با جدیت تمام ادامه پیدا می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.