فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

گروگان‌های بهارستانی با دخالت نیروی انتظامی نجات پیدا کردند

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: گروگان‌های بهارستانی با دخالت به موقع نیروهای انتظامی شهرستان و شلیک به فرد گروگان‌گیر نجات پیدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌اله چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به تاثیرات بسیار بد مواد مخدر صنعتی، اذعان داشت: ۲ کودک به گروگان گرفته شده توسط پدر معتاد خود در شهرگلستان توسط نیروی انتظامی شهرستان نجات پیدا کردند.

وی در ادامه با بیان جزئیات ماجرای گروگانگیری مذکور در شهرگلستان، تشریح کرد: متاسفانه پدری به دلیل استعمال مواد مخدر از نوع شیشه در یک حرکت غیرمتعارف اقدام به گروگان‌گیری دو فرزند خود در کوچه می نماید و سپس آن‌ها را به طبقه اول می برد.

چنگیزخانی در رابطه با اقدام نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در برابر این گروگان‌گیری، گفت: بعد از اعلام خبر عوامل انتظامی به سرعت در محل حادثه حضور پیدا می کنند و با بررسی‌های اولیه متوجه می شوند که پدر همچنان دو فرزند خود را به عنوان گروگان به طبقه اول یک واحد مسکونی انتقال داده است.

وی همچنین به شدت بالای استعمال شیشه توسط فرد گروگانگیر اشاره کرد و اظهار داشت: عوامل انتظامی با هماهنگی قاضی حاضر در صحنه وارد عمل می شوند و با شلیک دو گلوله موفق می شوند گروگان‌ها را نجات دهند و فرد گروگان‌گیر نیز به دلیل جراحات وارد شده به سرعت به یک مرکز درمانی منتقل می شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به سرعت عمل عوامل انتظامی حاضر در محل گروگان‌گیری، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با درایت نیروی انتظامی بهارستان این حادثه در کمتر از یک ساعت به پایان رسید و دو فرزند این فرد به آغوش مادر خود بازگشتند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.