گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا در بهارستان برگزار شد

گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا با حضور مسئولین و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا با حضور شکراله حسن‌بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، محمدی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین و خانواده‌های شهدا در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، مراسم مذکور با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با نقش و جایگاه شهدا در کشور و در بین مردم سخنرانی کرد.

پس از خانجانی، حسن‌بیگی در این گرد همایی با تاکید بر جایگاه ویژه خانواده شهدا، اذعان داشت: بدون تردید خانواده شهدا در بین مسئولین، جامعه و انقلاب از جایگاه ویژه‌ای برخودار می باشند و احترام و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکی از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی به شمار می رود.

وی همچنین با اشاره به جانفشانی‌ها و رشادت‌های شهدا در راه دفاع از کشور و انقلاب، افزود: رشادتی که شهدا و جانبازان کشورمان در طبق اخلاص نهادند در دنیا بی‌نظیر است و به هنین علت می بایست فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی را به نسل‌های دیگر انتقال داد تا آیندگان این راه را پیشه خود قرار دهند.

گفتنی است که در طول مراسم گردهمایی برگزار شده کیک بزرگی تحت عنوان کیک چهل و یک سالگی انقلاب اسلامی ایران و همچنین به جهت برگزاری این گردهمایی بزرگ توسط خانواده‌های شهدا بریده شد.

لازم به ذکر است که درپایان گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا، توسط مسئولین استانی و شهرستانی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران حاضر در مراسم تقدیر و تشکر صورت گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.