گرامیداشت افتخارآفرینی دیپلماسی ایران درشهرستان بهارستان+تصاویر

مراسم گرامیداشت افتخارآفرینی های ایرانیان در عرصه جهانی، روز دوشنبه 11 آذرماه در تالار قرآن و عترت(ع) سبزدشت شهرستان بهارستان با حضور دکتر حمیدرضا آصفی، سخنگوی اسبق وزارت امورخارجه، دکتر سعید ناجی فرماندار و جمعی از اصناف، دانشجویان، ورزشکاران با همکاری اتاق اصناف شهرستان برگزار شد.   به گزارش بهارستانه، در این مراسم دکتر ناجی، […]

مراسم گرامیداشت افتخارآفرینی های ایرانیان در عرصه جهانی، روز دوشنبه 11 آذرماه در تالار قرآن و عترت(ع) سبزدشت شهرستان بهارستان با حضور دکتر حمیدرضا آصفی، سخنگوی اسبق وزارت امورخارجه، دکتر سعید ناجی فرماندار و جمعی از اصناف، دانشجویان، ورزشکاران با همکاری اتاق اصناف شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش بهارستانه، در این مراسم دکتر ناجی، فرماندار شهرستان بهارستان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این برنامه، عملکرد هیئت مذاکره کننده 5+1 را مثبت ارزیابی کرد.

وی خاطرنشان کرد: تاثیرات ابتدایی توافقات ژنو در بخش های اقتصادی به وضوح دیده می شود و امیدواریم بتوانیم از این فرصت ایجاد شده منافع مردم ایران اسلامی را تامین کینم.

وی افزود: آنچه به عنوان اصل در روند فعالیت های کشور بوده موفقیت های پی در پی نظام اسلامی در عرصه بین المللی است که اگر مقاومت مردم و پافشاری برسیاست های کلی نظام و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بوده است.

در ادامه سخنگوی پیشین وزیر امور خارجه ضمن پاسداشت موفقیت هسته ای و افتخارآفرینی های ایرانیان در عرصه جهانی تأکید کرد: موضوع هسته ای سیاسی نیست و تبعات اقتصادی آن بیشتراست.

 

آقای آصفی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای ابراز داشت: همان گونه ای که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «مشکل ما با غرب بر سرانرژی هسته ای نیست» بلکه موضوع انرژی هسته ای از زمان رژیم پیشین بوده و اینک آمریکا آن را به ایران پیشنهاد داده است.

سخنگوی اسبق وزادت امورخارجهبا بیان اینکه امروز کشور در شرایط مطلوبی به سرمی برد، ابراز داشت: انقلاب به لحاظ اقتصادی، علمی وفناوری ونظامی در شرایط مطلوبی به سرمی برد و علیرغم فشارهای دشمنان کشور قوی ترشده است.

وی ادامه داد: هدایت های رهبری، ایستادگی ومقاومت مردم ، گفتمان جدید دولت تدبیر و امید و تغییر فضای بین المللی عواملی بود که سبب پیروزی ما در مذاکرات شد.

آصف بیان داشت: بیداری اسلامی درجهان اسلام وعرب نقطه قوتی برای جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: دوستان آمریکا هم از بین رفته اند و رژیم صهیونیستی بیش از هر زمانی دردنیا تنها شده است و از یک سو احساس ناامنی هم می کند.

سخنگوی پیشین وزارت امورخارجهبا بیان اینکه غربی ها به دنبال این هستند که مردم درصحنه حضورنداشته باشند، بیان داشت: آنها دوست داشتند که در انتخابات اخیر مردم در پای صندوقهای رأی حاضر نشوند و تا فشار را زیادتر کنند اما دیدیم که مشارکت 75درصدی پشتوانه ای برای دولت شد.

وی ادامه داد: امروز فضا برای سرمایه گذاری شرکت ها در کشور بسیار مطلوب است که این ها کمک می کند تا تجار وصاحبان صنایع در کشور فعالیت کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.