شهردار شهرصالحیه:

گام‌های بلندی در جهت توسعه و تحول شهری برداشته‌ایم/ وحدت شورای اسلامی شهر و شهرداری بسیار حائز اهمیت است

شهردار شهرصالحیه گفت: در طول سال‌های حضورم در شهرصالحیه به عنوان شهردار، گام‌های بلندی در جهت توسعه و تحول شهری برداشته‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر اقدامات مجموعه مدیریت شهری در جهت توسعه شهر، عنوان داشت: شهرداری شهرصالحیه در طول سال‌های اخیر گام‌های بلندی در راستای توسعه و تحول شهری برداشته است.

وی در ادامه به وضعیت شهرصالخیه در طول دوران حضورش در این شهر اشاره کرد و گفت: از زمان قبول تصدی در دوره چهارم شورای اسلامی شهر تا به امروز اقدامات موثر و مطلوبی در راستای ارتقاء عمران و آبادانی شهرصالحیه برداشته‌ایم که اجرای بالغ بر یکصد پروژه شاخص در عموم حوزه‌های مدیریت شهری موید این نکته می باشد.

قربانی با بیان اینکه وحدت میان اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری صالحیه بسیار حائز اهمیت می باشد، تصریح کرد: برنامه‌ریزی و همچنین اجرای برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شهرداری شهرصالحیه حاصل وفاق رویه میان اعضا شورای اسلامی شهر و مدیران مرتبط در سطح شهرستان بهارستان می باشد که باعث بهره‌مندی و رضایت مردم شده است.

وی همچنین در رابطه با پروژه‌های مهم و شاخص احداث شده در شهرصالحیه، لذعان داشت: ساماندهی کانال سیاب، بوستان خطی نهج‌البلاغه، بوستان ولایت، عملیات عمرانی در تعریض جاده امامزاده باقر (ع)، کمربندی آیت ا… هاشمی رفسنجانی و رینگ دور شهر، پارک اختصاصی بانوان، ساختمان سرای محله و… تنها بخشی از شاخص‌ترین اقدامات عمرانی شهرداری صالحیه می باشد که اکثر آن‌ها برای نخستین بار در سطح شهرستان بهارستان احداث و مورد بهره‌برداری عموم قرار گرفته است.

شهردار شهرصالحیه درپایان با توجه به شرایط خاص اقتصادی و تنگنای دولت در تخصیص بودجه، افزود: برخی همکاری‌ها در اجرای پروژه‌ها با بخش خصوصی سبب کمک‌دهی به مجموعه شهرداری‌ها می گردد که توسعه و تحول شهری را نیز به همراه دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.