مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

کنترل طغیان احتمالی بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: همکاری و هماهنگی ارگان‌ها در راستای کنترل طغیان احتمالی بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در جامعه امری بسیار حائز اهمیت می باشد‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، امانی نماینده فرمانداری شهرستان و رؤسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت شد و در ادامه دمیریان  دستور جلسه را برای حاضرین قرائت کرد تا نشست جدید رسماً آغاز شود.

وی در ادامه مطالبی در رابطه با همکاری و هماهنگی ارگان‌ها در راستای کنترل طغیان احتمالی بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در جامعه ارائه کرد.

گفتنی است که دشتبانی کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های شبکه بهداشت و درمان بهارستان در ادامه نشست کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده در زمینه بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و همچنین برنامه پیشگیری از سرطان توضیحات کاملی را به حاضرین در جلسه بیان کرد.

همچنین در ادامه نشست مذکور، رؤسای ادارات بهارستانی حاضر در جلسه  در رابطه با راهکارهای پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و کنترل سگ‌های ولگرد مطالبی را بیان کردند که مواردی در این خصوص جهت اجرا در سطح شهرستان بهارستان مصوب گردید.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.