کم توجهی‌های شهروندان بهارستانی به نکات ایمنی تمامی ندارد/ یک منزل مسکونی در بهارستان بر اثر انفجار گاز تخریب شد

عدم توجه به نکات ایمنی و نشت گاز باعث بروز انفجار در یک منزل مسکونی در شهرستان بهارستان گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با شروع سال جدید بروز حوادث در شهرستان بهارستان به دلیل بی‌احتیاطی در استفاده از وسائل گاز سوز و آتش‌سوزی‌ها بار دیگر آغاز شده است و در تازه‌ترین این حوادث یک منزل مسکونی در شهرگلستان دچار حادثه انفجار شد.

بنابر این گزارش بامداد امروز نشت گاز در یک منزل مسکونی واقع در محله سلطان آباد شهرگلستان، باعث بروز انفجار شدیدی در این منزل شد و به دلیل بالا بودن شدت انفجار بخش زیادی از منزل مسکونی مذکور تخریب گردید.


همچنین گفتنی است که درپی انفجار گاز در محله سلطان آباد، یک نفر از اعضای خانواده ساکن در منزل مسکونی مذکور به شدت مجروح شد که با حضور عوامل امدادی شهرستان بهارستان، مصدوم این حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شهرک سبزدشت منتقل گردید.

بنا به گفته شهروندان حاضر در محل حادثه، شدت این انفجار به حدی بود که موجب تخریب بخشی از این منزل مسکونی و همچنین شکسته شدن شیشه خانه‌های اطراف آن شد و صدای این انفجار در تمام محله سلطان آباد پخش گردید.

درپایان لازم به ذکر است که نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند و پس از ایمن سازی این محل، شدت خسارات وارد شده و همچنین دلیل بروز این حادثه را مشخص کردند، اما گرچه نیروهای امدادی شهرستان در هنگام بروز حوادث به سرعت وارد عمل می شوند ولی تعداد بروز حوادث اینگونه نشان دهنده وجود برخی کم‌کاری‌ها در حوزه آموزش و فرهنگ‌سازی در این راستا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.