کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بهارستان تشکیل جلسه داد

کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان در راستای بررسی اقدامات صورت گرفته در این راستا تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست چهارم کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری با حضور تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، رضایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.
گفتنی است که این نشست با هدف بررسی عملکرد ادارات و سازمان‌های شهرستان بهارستان پیرامون پدیده قاچاق و همچنین قرائت مصوبه نشست جدید این کمیسیون برگزار شد که تصمیمات تازه‌‌ای نیز پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز توسط مسئولین در جلسه برگزار شده اخذ گردید.
بنابر این گزارش، در طول نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مسائل مربوط به ثبت انبارها در سامانه پایش و همچنین اقدامات صورت گرفته در این زمینه توسط مسئولین شهرستانی حاضر در جلسه بررسی شد و راهکارهای تازه‌ای در این راستا ارائه گردید.

همچنین در طول نشست مذکور هریک از اعضای این کمیسیون گزارشی از اقدامات انجام شده توسط ادارات و سازمان‌های خود در جهت مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تشریح کردند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به سئوالات هریک از حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات و مسائل مطرح شده پاسخ داده شد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.