کمیته استقبال از بهار ۹۷ شهرداری شهرصالحیه تشکیل شد

کمیته استقبال از بهار 97 شهرداری شهرصالحیه به منظور بررسی برنامه‌های طرح استقبال از بهار تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در آستانه فرا رسیدن سال نو و در روزهای پایانی سال ۹۶ کمیته استقبال از بهار شهرداری شهرصالحیه با حضور اعضای این کمیته به منظور بررسی برنامه‌های شهرداری شهرصالحیه در طرح استقبال از بهار تشکیل جلسه داد.

گفتنی است که این نشست به ریاست معاون اداری و مالی شهرداری صالحیه و با حضور مدیران عمران، فضای سبز، خدمات شهری، حمل و نقل، روابط عمومی، کنترل نظارت و اداری در دفتر این معاونت برگزار گردید.

جلسه مذکور با هدف بررسی و پیش بینی نیازهای شهر و مواردی که باید پیش از فرا رسیدن سال نو به آن‌ها رسیدگی شود تا مسافران نوروزی و شهروندان تعطیلات را بدون وجود هیچگونه مشکلی سپری نماینده برگزار شد که شامل تصمیمات و مصوبات مهمی برای طرح استقبال از نوروز ۹۷ بود.

بنا به گفته معاون اداری و مالی شهرداری شهرصالحیه توجه به موضوع تحول فضاهای شهری، تکمیل پروژه‌های خرد عمرانی، رنگ آمیزی و مناسب سازی بصری شهر به‌ویژه بوستان‌ها و پارک‌های سطح صالحیه در ابعاد مختلف از محورهای اصلی جلسه کمیته استقبال از بهار شهرداری شهرصالحیه بود.

برگزاری جلسات و کمیته‌های مختلف استقبال از بهار در سطح شهرستان بهارستان این نوید را به شهروندان بهارستانی می دهد که در تعطیلات نوروزی سال ۹۷ دیگر خبری از مشکلات سال‌های گذشته نخواهد بود و شهرها و روستاهای بهارستان با آمدن سال نو، نوسازی و بهسازی خواهند شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.