فرماندار شهرستان بهارستان:

کمک‌های مردم بهارستان هفته آینده به خوزستان ارسال می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده در شهرستان بهارستان هفته آینده به مناطق سیل‌زده در استان خوزستان ارسال می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با کمک‌های شهروندان و مسئولین بهارستانی به هم‌وطنان سیل‌زده، عنوان داشت: اقلام و کمک‌های نقدی مردم این شهرستان پس از جمع آوری شنبه هفته آینده به مناطق سیل‌زده کشور ارسال می گردد.
وی در ادامه با تشریح جزئیات ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده، تبیین کرد: درحال حاضر بالغ بر ۱۸ چادر و تمامی پایگاه‌های بسیج محلات شهرستان بهارستان در سطح شهرها و روستاهای بهارستان فعال می باشند.
سلیمان‌پور باتاکید بر آمادگی پایگاه‌های بسیج جهت جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان بهارستانی، اظهار داشت: با عنایت بر اینکه استان تهران به عنوان معین استان خوزستان تعیین شده است، کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان بهارستان به استان خوزستان ارسال می شود.
وی همچنین به وجود مسئولیت همگانی در برابر هم‌وطنان سیل‌زده، تشریح کرد: همه ما وظیفه ملی و اخلاقی داریم با تلاش و پیگیری مضاعف در راستای جمع آوری و ارسال کمک‌ها به این استان اقدامات لازم را انجام دهیم.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به دیگر اقدامات در دست اجرا برای مناطق سیل‌زده، خاطرنشان کرد: علاوه‌بر ارسال اقلام و کمک‌های نقدی در روز شنبه، روز گذشته نیز ماشین آلات سنگین به همراه نیروهای متخصص به این استان اعزام شده‌اند تا به بازگشایی مسیرها در مناطق سیل‌زده کمک نمایند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.