سرپرست شهرداری شهرگلستان:

کمک‌های شهروندان گلستانی آماده ارسال به خوزستان می باشد/ نوع‌دوستی از صفات بارز مردم شهرگلستان است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: کمک‌های شهروندان شهرگلستان برای دومین بار آماده ارسال به مناطق سیل‌زده شده است که نشان دهنده نوع‌دوستی و انسانیت مردم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی شهرگلستان به مناطق سیل‌زده، عنوان داشت: این محموله از طریق شهرداری به جهت ارسال به مناطق سیل‌زده، تحویل سازمان هلال احمر گردید.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه یکی از نقاط قوت اخلاق اسلامی توجه به انسان‌ها، حس همکاری، نیکوکاری و خدمت‌رسانی به مردم می باشد، تصریح کرد: بدون تردید این نقاط قوت در جلوه‌های مختلف به وجود می آید و یکی از شاخه‌های ارتباط یک انسان مسلمان در کنار ارتباط با خالق و ارتباط با خویش، ارتباط با محیط و انسان‌ها می باشد که یکی از راه‌های آن خدمت به خلق و اهتمام به این امر به حساب می آید.

فرزین با بیان اینکه نوع دوستی شهروندان شهرگلستان همیشه زبانزد بوده است، بیان داشت: این موضوع به خوبی در صحنه‌های مختلف به اثبات رسیده است و نمونه أخیر و بارز آن کمک به هموطنان سیل‌زده می باشد که سیل کمک های مردمی را به چادرهای برپا شده توسط شهرداری شهرگلستان و جمعیت هلال احمر روانه کرد.

وی همچنین در رابطه با محتویات و جزئیات کمک‌های ارسال، تشریح کرد: این اقلام مایحتاج ضروری سیل‌زدگان شامل آب معدنی، کفش، کنسرو ماهی و لوبیا، انواع لباس، روغن، نان و… می باشد که به جمعیت هلال احمر تحویل داده شد و بعد از ساماندهی با هماهنگی فرمانداری شهرستان بهارستان به استان خوزستان و شهر سوسنگرد ارسال خواهد شد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری گلستان در ارسال کمک به هموطنان سیل‌زده استان گلستان، افزود: این بار نیز با برپایی ۷ چادر جمع آوری کمک‌های مردمی که با استقبال بی‌نظیر شهروندان همراه بود، برگ زرین دیگری در تاریخ این شهر رقم زد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.