کمپ نگهداری سگ‌های ولگرد در نسیم شهر احداث شد/ رفع معضل دیرینه در دستور کار شهرداری قرار گرفت

رفع مشکل سگ‌های ولگرد در نسیم شهر در دستور کار شهرداری این شهر قرار گرفته است و ماموران درحال جمع آوری سگ‌های ولگرد از سطح شهر می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مشکل حضور سگ‌های ولگرد در شهرهای شهرستان بهارستان در جهان امروز ممکن است برای اکثر مردم خنده‌دار به نظر بیاید، چراکه چنین مشکلاتی سال‌ها پیش در جامعه رفع شده است و به نوعی یک معضل پیش پا افتاده می باشد.

بنابر این گزارش همین معضل پیش پا افتاده از نظر غالب مردم، باعث بروز مشکلات بسیاری برای شهروندان شهرستان بهارستان شده است و بارها اخبار حمله سگ‌های ولگرد به مردم به ویژه کودکان را در شهرهای بهارستان شنیده‌ایم.

در همین راستا و پس از مدت‌ها پیگیری از سوی اصحاب رسانه و مردم و وعده‌های بدون عمل مسئولین، مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر اقدام به جمع آوری و ساماندهی سگ‌های ولگرد سطح شهر کرده است و بنابه گفته معاون شهردار نسیم شهر تاکنون بیش از ۲۰۰ قلاده سگ از سطح شهر جمع آوری و به کمپ نگهداری سگ‌های ولگرد در نسیم شهر منتقل شده‌اند.

گفتنی است که شهروندان نسیم شهری می توانند در صورت مشاهده سگ‌های ولگرد می توانند با شماره ۵۶۷۵۳۴۵۰ تماس بگیرند تا مسئولین مربوطه در جهت رفع مشکل اقدام نمایند که خوشبختانه سرعت عمل معاونت خدمات شهری و واحد امانی شهرداری نسیم شهر از سوی شهروندان به قدری خوب گزارش شده است که هیچ تماسی بی‌پاسخ نمی ماند

درپایان لازم به ذکر است انجام چنین اقدامی در شهرهای صالحیه و گلستان نیز به شدت احساس می شود چراکه حضور سگ‌های ولگرد در خیابان‌ها و کوچه‌ها در طول شبانه روز باعث بروز مشکلات عدیده برای شهروندان شده است که از جمله آن می توان به نبود احساس امنیت، انتقال بیماری‌‌های خطرناک و… اشاره کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.