رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

کمپین «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» در شهرگلستان آغاز به کار کرد

کمپین «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» به جهت جلوگیری از حوادث این روز در شهرگلستان کار خود را شروع کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیکی چهارشنبه آخر سال، عنوان داشت: کمپین «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» در بخش گلستان آغاز به کار کرده است.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات اجرای کپمین مذکور، تشریح کرد: به توجه به حضور روزهای پایانی سال و فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک از صبح امروز برای نخستین بار در سطح شهرگلستان آغاز به کار می کند.

سلگی در رابطه دلایل برپایی کمپین «نه به چهارشنبه سوری خطرناک»، در شهرگلستان، گفت: این کمپین سال‌ گذشته در تهران و نسیم شهر برگزار و با استقبال خوب شهروندان مواجه شد و قرار است امسال نیز مطابق با سایر شهرها در گلستان نیز برگزار گردد.

وی همچچنین در رابطه نحوه فعالیت این کمپین در سطح شهرگلستان، اظهار داشت: کمپین مذکور به آموزش‌های شهروندی در راستای مقابله با آسیب‌های احتمالی چهارشنبه سوری می پردازد و انتظار می رود این فعالیت با همراهی خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها مواجه شود تا کمتر شاهد حوادث تلخ چهار شنبه سوری در این منطقه باشیم.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به آمار حوادث سال‌های گذشته چهارشنبه سوری، خاطرنشان کرد: بدون شک برگزاری این کمپین تاثیر به سزایی در کاهش آمار این حوادث خواهد داشت و امید است با همکاری همگانی در راستای اجرای این طرح مواجه شویم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.