شهردار شهرصالحیه:

کمربندی صالحیه – واوان در هفته دولت افتتاح خواهد شد

شهردار شهرصالحیه گفت: باتوجه به روند فعلی پیشرفت پروژه کمربندی صالحیه – واوان در هفته دولت سال جاری این پروژه بزرگ افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با اشاره به روند پیشرفت پروژه کمربندی صالحیه – واوان، بیان داشت: نخستین محموله از قطعات عرشه پل وحدت، در مسیر کمربندی صالحیه – واوان به محل اجرای پروژه مذکور رسید.

وی در ادامه با تشریح جزئیات پروژه مذکور، تبیین کرد: به زودی عرشه عظیم پل وحدت به طول ۱۰۰ متر و با دهانه ۳۰ متر در ارتفاع ۴۰ متری، بر روی رودخانه سالور بارگذاری خواهد شد تا کمربندی صالحیه – واوان یک گام دیگر به تکمیل خود نزدیک شود.

قربانی در رابطه با زمان تکمیل و افتتاح کمربندی شهید صیاد شیرازی، اذعان داشت: مقدمات بهره‌برداری از این پروژه بزرگ در هفته دولت سال جاری فراهم آمده است و پروژه مذکور طی مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح خواهد شد.

وی همچنین باتاکید بر اهمیت احداث پروژه مذکور در شهرصالحیه و اثرات مثبت آن، تصریح کرد: بدون تردید تکمیل کمربندی شهید صیاد شیرازی در ابعاد مختلف رونق و شکوفایی را متوجه این دو محدوده خواهد کرد و در مدیریت حمل و نقل و ترافیک تاثیر به سزایی در شهرصالحیه و شهرک واوان و به طور کلی شهرستان بهارستان خواهد داشت.

شهردار شهرصالحیه درپایان با تقدیر و تشکر از پیگیری و ممارست مسئولین استانی و شهرستانی در اجرای این طرح بزرگ مواصلاتی، خاطرنشان کرد: بدون شک همدلی و ابراز حمایت و پیگیری عموم‌ مسئولین و همچنین دستگاه‌های ذیصلاح از نقاط قوت پروژه بزرگ کمربندی صالحیه – واوان می باشد و در روند پیشرفت این پروژه و رفع مشکلات و موانع تاثیر به سزایی داشته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.