بخشدار بخش گلستان:

کمربندی شمالی شهرگلستان جزو مطالبات جدی شهروندان می باشد

بخشدار بخش گلستان گفت: ورود خودروهای ترانزیتی به شهرگلستان و بار ترافیکی بالای شهر از جمله دلایل اهمیت پروژه کمربندی گلستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا طاهرخانی بخشدار بخش گلستان با اشاره به بازدید از پروژه کمربندی شمالی شهرگلستان، عنوان داشت: روند پیشرفت این پروژه قابل قبول می باشد و کمربندی گلستان سال آینده زیربار ترافیک خواهد رفت.

وی در ادامه با بیان اینکه کمربندی شهرگلستان درمان و راه حل جدی معضل ترافیک این شهر می باشد، تبیین کرد: بدون تردید با تکمیل این پروژه بخش اعظمی از ترافیک شهر کاهش خواهد یافت و مشکلات موجود در این حوزه نیز به این واسطه رفع می گردد.

طاهرخانی در رابطه با مشکلات موجود در مسیر احداث پروژه کمربندی شمالی شهرگلستان، اظهار داشت: یکی از پیچ و خم‌های اجرای این طرح تملک ۱۴۰ ملک شخصی می باشد که کار بسیار دشواری محسوب می شود اما توافق به منظور تملک و تخریب آن‌ها به زودی آغاز می شود و روند احداث پروژه مذکور ادامه پیدا می کند.

وی همچنین باتاکید بر مشکلات و دلایل بروز ترافیک در شهرگلستان، تصریح کرد: به دلیل ورود خودروهای ترانزیتی به داخل شهر، احداث کمربندی شمالی شهر مطالبات جدی شهروندان گلستانی می باشد، چراکه این امر علاوه‌بر تشدید ترافیک، باعث بالا رفتن احتمال تصادفات و همچنین افزایش آلودگی هوا می شود.

بخشدار بخش گلستان درمایان باتوجه به جزئیات پروژه کمربندی شمالی شهرگلستان، خاطرنشان کرد: این پروژه بالغ بر ۳ کیلومتر طول دارد و هم اکنون بیش از ۶۰ درصد به خود پیشرفت دیده است و با روند مناسبی درحال تکمیل می باشد و در آینده نزدیک به جهت رفع مشکلات ترافیکی گلستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.