کلید آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی منتشر شد/آغاز آزمون شفاهی از ۱۲ بهمن

کلید اولیه سئوالات و دفترچه آزمون سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی که روز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ برگزار شد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

به گزارش بهارستانه به نقل از ایسنا، فرم درخواست بررسی سئوالات نیزدر سایت مرکز سنجش پزشکی قرار داده شده و داوطلبان در صورت اعتراض می توانند به صورت الکترونیکی آن را تکمیل کنند.

پس از رسیدگی به اعتراضات نتایج آزمون کتبی اعلام می شود و آزمون شفاهی برای داوطلبانی برگزار می شود که حدنصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کرده باشند.

آزمون شفاهی برای ۲۵ رشته در روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه در مراکز درمانی مرتبط با هر رشته بر اساس جدول زمان بندی اعلام شده در زمان انتشار کارت آزمون، برگزار خواهد شد.

پیش از این دکتر آبتین حیدرزاده رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگویی با ایسنا اعلام کرده بود که داوطلبان روز دوشنبه هفتم بهمن ماه می‌توانند اعتراضات خود را به آزمون فوق از طریق سایت این مرکز اعلام کنند.

به گزارش مفدا، در سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی ۵۶۷ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، ۲۳۷ نفر مرد و ۳۳۰ نفر زن هستند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.