کلانتری ۱۵ اورین در بهارستان افتتاح شد+ تصاویر

کلانتری 15 روستای اورین در بخش بوستان با حضور مسئولین و خانواده‌های شهدا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز کلانتری ۱۵ روستای اورین بخش بوستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، سرهنگ نورالهی جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، نورمحمدی فرمانده انتظامی بهارستان، محمدی رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان، بخشداران دو بخش بوستان و گلستان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان بهارستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و در ادامه مراسم فرماندار بهارستان برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد، وی با اشاره به کمبود سرانه‌های امنیتی و انتظامی در شهرستان بهارستان، اذعان داشت: فرمانداری بهارستان برای رفع این مشکل، افزایش سرانه‌های انتظامی را در دستور کار خود قرار داد و کلانتری ۱۵ اورین به عنوان پنجمین کلانتری شهرستان بهارستان از محل منابع محلی و با هماهنگی‌های واحد مهندسی ناجا احداث شد .

سلیمان‌پور در ادامه باتاکید بر اینکه تلاش‌های بسیاری برای ساخت این کلانتری انجام شد، تبیین کرد: برای احداث کلانتری اورین به جز ارزش زمین مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون ریال هزینه شده است.

لازم به ذکر است که جانشنین فرماندهی غرب استان تهران نیز برای شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی کرد و با اشاره به عملکرد موثر و خوب نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، بیان داشت: نیروی انتظامی بهارستان علی‌رغم وجود برخی کمبودها در انجام وظایف خود تا به امروز موفق بوده است.

درپایان این مراسم مسئولین و شرکت کنندگان در مراسم از بخش‌های مختلف کلانتری ۱۵ روستای اورین بازدید کرده و به شکل نمادین این کلانتری را افتتاح کردند.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.