کلاس های مدارس بهارستان ۴۰ الی ۴۵ دانش آموز دارد

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلاس‌های مدارس بهارستان دو شیفته برگزار می‌شود، گفت: بین ۴۰ الی ۴۵ نفر دانش آموز در کلاس‌ها حضور دارند.

به گزارش بهارستانه،   حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم بهارستان ، رباط کریم و پرند در مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار بهارستان که با حضوری محسن منصوری استاندار تهران ، سید عباس جوهری معاون سیاسی استاندار و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی بر گزار شد اظهار داشت: بهارستان محروم‌ترین شهرستان استان تهران است، که سرانه‌های ورزشی و درمانی کمتری نسبت به دیگر شهرستان‌های استان تهران دارد، این شهرستان ۸۰۰ هزار نفری تنها یک دانشگاه پیام نور در بین مراکز آموزش عالی دارد.

وی با بیان اینکه کلاس‌های مدارس بهارستان دو شیفته برگزار می‌شود، گفت: بین ۴۰ الی ۴۵ نفر دانش آموز در کلاس‌ها حضور دارند، تعداد دانش آموزان بهارستان به اندازه دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری است.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر امنیتی نیز تنها یک مکان انتظامی با درجه دو یا سه در این شهرستان فعالیت می‌کند، این شهرستان از نظر مصوبات سفر ریاست جمهوری کمترین بهره را دارد، هروقت ما رئیس جمهور سابق را دعوت برای حضور کردیم، پاسخی نشنیدیم، امیدواریم در دولت مردمی شاهد چنین بی توجهی‌هایی نباشیم و این بی اعتنایی‌ها جبران شود.

وی ساخت خط دو ریل باس در بهارستان را مهم توصیف کرد و گفت: این پروژه هنوز بودجه ندارد، اگر این خط دو ریل باس راه اندازی شود، بسیاری از مشکلات تردد و حمل و نقل به تهران حل می‌شود، از زمان دولت نهم و دهم کمربندی سوم اسلامشهر- رباط کریم- بهارستان در حال ساخت است و همچنان ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و رها شده است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.