کلاس آموزشی تئاتر در بخش گلستان بهارستان برگزار گردید

کلاس آموزشی تئاتر به جهت آموزش علاقه‌مندان نوجوان و جوان در بخش گلستان شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کلاس آموزشی تئاتر در سالن مجتمع فرهنگی و هنری کوی الهیه شهرستان بهارستان با تدریس یکی از اهالی با تجربه تئاتر شهرستان و با حضور نوجوانان و جوانان بهارستانی علاقه‌مند به هنر نمایشی درحال برگزاری می باشد.

بنابر این گزارش، حسین جمالی نویسنده و پژوهشگر تئاتر در حوزه نمایش‌های ایرانی، کارگردان، مدرس تئاتر و سرپرست گروه نمایشی «نیست» که تا به حال چندین نمایش را روی صحنه‌های تئاتر تهران از جمله تئاتر شهر و خانه نمایش به اجرا رسانده است در مجتمع فرهنگی و هنری الهیه مشغول به تدریس تئاتر می باشد.

جمالی در حاشیه برگزاری این کلاس آموزشی با اشاره به نحوه تدریس به علاقه‌مندان بهارستانی، اذعان داشت: تخصص من کار روی شیوه اجرای نمایش ایران می باشد و درحال حاضر در این مکان با بچه‌های گروه بازیگری روایی را تدریس و تمرین می کنیم.

همچنین اکبری‌زاده مسئول انجمن نمایش شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت برگزاری اینگونه کلاس‌های آموزشی، بیان داشت: سومین دوره کلاس‌های بازیگری در طول دو سال گذشته به شکل مقدماتی و پیشرفته توسط استاد شهرام نوشیر برگزار شده است و درحال حاضر نیز دوره مقدماتی و پیشرفته با حضور حسین جمالی در شهرستان بهارستان برگزار شده که با استقبال جوانان علاقه‌مند به هنرهای نمایشی رو‌به‌رو گردیده است.

وی درپایان باتوجه به دقت بالا در انتخاب اساتید به جهت تدریس هنرهای مختلف در کلاس‌های فرهنگی و هنری، خاطرنشان کرد: حسین جمالی فارغ التحصیل و لیسانسه رشته تئاتر از دانشکده آزاد اراک می باشد که کارنامه هنری خوبی دارد و دارای توانایی آموزش نکات هنری بسیاری را به علاقه‌مندان به هنر تئاتر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.