کلاس‌های پیشگیری از اعتیاد در بهارستان برگزار شد

کلاس‌های پیشگیری از اعتیاد با هدف آموزش مباحث روانشناسی در این خصوص در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و روانشناسی در راستای آموزش و افزایش سطح آگاهی کارمندان ادارات بخش گلستان شهرستان بهارستان و با حضور کارشناسان مربوطه برگزار گردید.

بنابر این گزارش، کارگاه آموزشی مذکور به همت بخشداری بخش گلستان و با همکاری اداره بهزیستی شهرستان بهارستان برگزار شد که با استقبال خوبی از سوی کارمندان و پرسنل ادارات سطح شهرستان به ویژه بخش گلستان مواجه گردید.

گفتنی است که این کارگاه آموزشی با هدف پیشگیری از اعتیاد و مباحث روانشناسی مرتبط با این پدیده نظیر شرایطی که باعث گرایش افراد به مواد مخدر می شود یا نحوه دوری از بیماری اعتیاد برگزار شد که مطالب مفیدی در این راستا به حاضرین در کلاس مذکور آموزش داده شد.

پیش از این نیز بخشداری بخش گلستان کارگاه‌های آموزشی با موضوعات مختلف و با همکاری هلال احمر برای بانوان و ادارت شهرستان بهارستان برگزار کرده بود که با استقبال‌های خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه شده بودند و نتایج مثبتی را به همراه داشتند.

فاضل نجفی بخشدار بخش گلستان در حاشیه این کارگاه با اشاره به برنامه‌های آموزشی این اداره، عنوان داشت: بخشداری بخش گلستان برنامه‌های متنوعی برای شهروندان ساکن شهر و روستا دارد و الویت اصلی این برنامه‌ها، آموزش و همچنین فرهنگ سازی در جامعه می باشد که برای کارمندان ادارات هم برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.