کشف 6 کيلو گرم مواد روانگردان در حصارک

فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان  از انهدام باند تهيه و توزيع مواد روانگردان و کشف 6 کيلو گرم شيشه در شهرک حصارک خبر داد. به گزارش بهارستانه ،سرهنگ داوود عبدالمالکي در تشريح اين خبر گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر در پي کسب خبري مبني بر فعاليت دو نفر به نام هاي “م _ م” و “ق _م ” […]

فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان  از انهدام باند تهيه و توزيع مواد روانگردان و کشف 6 کيلو گرم شيشه در شهرک حصارک خبر داد.

به گزارش بهارستانه ،سرهنگ داوود عبدالمالکي در تشريح اين خبر گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر در پي کسب خبري مبني بر فعاليت دو نفر به نام هاي “م _ م” و “ق _م ” در امر توزيع مواد مخدر صنعتي در شهرک حصارک مراتب را با حساسيت لازم در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان با اشاره به اينکه ماموران انتظامي با انجام اقدامات اطلاعاتي فعاليت اين باند را شناسائي کردند، افزود: ماموران در ادامه با تعقيب و مراقبت از محل فعاليت متهمان، پس از هماهنگي با مقام قضائي 4 عضو اين باند را در حال توزيع مواد مخدر شناسايي و دستگير کردند.

“عبدالمالکي ” گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر پس از شناسايي مخفيگاه متهمان، موفق به دستگيري دو نفر به نام هاي “ح – س ” و  “س _خ” و توقيف دو دستگاه خودروي پژو پارس و پرايد شدند.

وي با اشاره به اينکه در بازرسي از مخفيگاه متهمان 6 کيلو گرم مواد روانگردان شيشه کشف شد تصريح کرد: در بررسي هاي تکميلي پليس مشخص شد متهمان داراي سوابق کيفري متعدي هستند. همچنين سرکرده اين باند به نام “م – م” نيز به تازگي از زندان آزاد شده بوده و پس از آزادي از زندان اقدام به تشکيل اين باند کرده بود.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.