کشف یک تن و ۳۱۴ کیلوگرم انواع مواد افیونی در آذرماه ۹۹

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح مقابله با خرده فروشان و توزیع کنندگان موادمخدر با عنوان طرح نجات دو و کشف یک تن و ۳۱۴ کیلوگرم انواع مواد افیونی در آذر ماه سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش بهارستانه، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در ۴۸ ساعت گذشته، دومین طرح مقابله با توزیع کنندگان و فروشندگان موادمخدر بنام طرح نجات دو در ۶ شهرستان غرب استان تهران با بهره گیری از کلیه امکانات نیروی انسانی و تجهیزاتی پلیس به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی با اشاره به اینکه در طول اجرای این طرح با هماهنگی مقام قضائی ۲۵۸ مورد حکم قضائی گرفته شد،بیان داشت: در جریان اجرای این طرح ۲۳۰ خرده فروش موادمخدر و ۸ قاچاقچی مواد افیونی دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه در ۴۸ ساعت گذشته ۴۷ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر کشف شد، تصریح کرد:در طول اجرای این طرح در شهرستان های غرب استان تهران ۱۶۷ دستگاه وسایل نقلیه توقیف شده و جهت رسیدگی به تخلفات آنها به پارکینگ منتقل شدند.

سردار ظهری اظهار داشت: جمع آوری ۸۵ معتاد متجاهر از سطح ۶ شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ۶۷ طرح اجرا شده در آذر ماه سال جاری، خاطر نشان کرد: یک تن و ۳۱۴ کیلو گرم انواع مواد افیونی کشف و همچنین هزار و ۱۳۷ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با بیان اینکه در آذر ماه ۹ باند بزرگ موادمخدر منهدم شدند، بیان داشت: در طول اجرای این ۶۷ طرح، ۲۷۷ نفر معتاد جمع آوری و ۴۳ دستگاه وسایل نقیله توقیف شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به تداوم اجرای این طرح توسط پلیس در روزها و ماه های آتی، خاطرنشان کرد: پلیس با جدیت تمام با فروشندگان و توزیع کنندگان موادمخدر مقابله خواهد کرد تا شهروندان، فضای امن و آرامی داشته باشند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.