کشف حجاب ثمره بی توجهی به خون شهداست

امام جمعه شهرگلستان با اشاره به کشف حجاب و بی حجابی های اخیر، گفت: خانم هایی که کشف حجاب را سرلوحه خود می دانند، به خون شهدا خیانت و بی احترامی کرده اند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی،  امام جمعه بخش گلستان در خطبه دوم نماز جمعه این […]

امام جمعه شهرگلستان با اشاره به کشف حجاب و بی حجابی های اخیر، گفت: خانم هایی که کشف حجاب را سرلوحه خود می دانند، به خون شهدا خیانت و بی احترامی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی،  امام جمعه بخش گلستان در خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته ی کتاب و کتاب خوانی گفت: ریشه کتاب خوانی از صدر اسلام تا کنون مورد سفارش ائمه اطهار و معصومین بوده  همانگونه که پیامبر اکرم (ص) فرمودند: «فضل العلم خیر من فضل العبادۀ» .

DSC_4303

وی در ادامه با بیان به اینکه مردم باید سعی کنند وقت بیشتری برای مطالعه بگزارند، افزود: ما مردم مسلمان باید همانند نیاکانمان به مطالعه کتاب بها بیشتری بدهیم تا به سعادت دنیا و آخرت برسیم.

 

سید مرتضی صفایی با تذکر به مسئولین و معلمان، ادامه داد: مسئولین و معلمان باید توجه داشته باشند که چه کتاب هایی را به مردم و مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان معرفی می کنند چرا که کتاب های مسموم مانند دارو های فاسد بوده و باعث مسومیت فکری و روحی می شوند.

 

وی در ادامه با اشاره به کتاب آمریکا در حال سقوط است، بیان داشت:  این کتاب نوشته رابرت پانتام استاد دانشگاه هاروارد  است که اگر کمی به وضعیت کشور امریکا دقت کنیم خواهیم فهمید که این کشور ظالم حقیقتا در معرض سقوط می باشد.

خطیب نماز جمعه گلستان با بیان عدم استقبال مردم از انتخایات کشور آمریکا، ادامه داد: در انتخابات های اخیر امریکا تنها ۴۰ یا ۵۰ درصد از مردم این کشور شرکت کرده و همچنین میزان بدهی های امریکا به ۱۶ میلیارد دلار رسیده است

 

وی با اشاره به زندان های شلوغ آمریکایی، تصریح کرد: این کشور استعمارگر بیشترین تعداد زندانی را دارد و از این نظر در رتبه ی یک جهان قرار دارد، خشونت در این کشور بیداد می کند و درگری های مسلحانه بین مردم روز به روز افزایش میابد.

 

امام جمعه شهرگلستان با اشاره به کشف حجاب و بی حجابی های اخیر، گفت: خانم هایی که کشف حجاب را سرلوحه خود می دانند، به خون شهدا خیانت و بی احترامی کرده اند وباید پلیس با آنها برخورد کند.

سید مرتضی صفایی در پایان سخنان خود از آذری زبانان کشور بابت اتفاق اخیر معذرت خواهی کرد و از آنان خواست که با حفظ وحدت ملی مانع رسوب دشمن به داخل کشور شوند.

در پایان این مراسم از دانش آموزان و دبیران مدارس صدر، شریفی و استاد معین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.