مدیر روابط عمومی شهرداری شهرصالحیه:

کتاب شهردار صالحیه به کتابخانه‌های بهارستان اهدا شد/ شهرداری صالحیه نگاه ویژه‌ای به گسترش فرهنگ کتابخوانی دارد

مدیر روابط عمومی شهرداری شهرصالحیه گفت: کتاب جدید شهردار شهرصالحیه به عموم کتابخانه‌های شهرستان بهارستان اهدا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اصغر علیزاده مدیر روابط عمومی شهرداری شهرصالحیه با اشاره به دیدار با قدیری معاون اداره کتابخانه‌های شهرستان بهارستان، بیان داشت: توجه به گسترش و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی جزو الزامات امروز جامعه به‌منظور کاهش جهل در اجتماع به حساب می آید.

وی در ادامه با بیان اینکه در شهرداری صالحیه به موضوع کتاب و کتاب‌خوانی اهمیت ویژه‌ای داده می شود، تصریح کرد: کتاب جدید علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه به عموم کتابخانه‌های شهرستان بهارستان اهدا شد.

علیزاده همچنین در خصوص بازتاب و میزان استقبال کتاب جدید شهردار شهرصالحیه، گفت: جدیدترین اثر علیرضا قربانی در عنوان “نگرشی بر الگوی صحیح مدیریت شهرهای کوچک” منتشر شده است که تا امروز با ‌استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شده است.

وی به بازتاب مثبت اعضای کتابخانه‌های شهرستان بهارستان نسبت به کتاب شهردار شهرصالحیه اشاره کرد و تبیین کرد: شهرستان بهارستان از ۸ کتابخانه برخوردار است، که چندین جلد از کتاب‌ جدید علیرضا قربانی به این مراکز اهدا شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری شهرصالحیه باتاکید بر اینکه شهردار شهرصالحیه سعی در انتشار تجربیات خود در زمینه مدیریت شهری و به اشرتاک گذاشتن آن با دیگران دارد، اظهار داشت: دومین کتاب علیرضا قربانی با نام ” بلدیه ” در دستور چاپ قرار دارد که به الزامات مدیریت شهری در جنبه‌های فنی و نظری می پردازد.

وی درپایان باتوجه به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه بحث کتاب و کتاب‌خوانی را جزو الویت‌های هر جامعه‌ای می دانند، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهری صالحیه برنامه‌های بسیاری در راستای گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی در سطح شهر و شهرستان در دستور کار خود دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.