رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

کتاب‌هایی با موضوع امام راحل و انقلاب اسلامی به مراجعین اهدا می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، کتاب‌هایی با موضوع امام راحل و انقلاب اسلامی به مراجعین این اداره اهدا می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بیان داشت: به همین مناسبت تعدادی کتاب با موضوعات امام راحل و انقلاب اسلامی و منتخبی از آثار ایشان و کتاب‌های با موضوع تاریخ انقلاب اسلامی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان به مراجعه‌کنندگان اهداء می شود.

وی در ادامه با بیان اهداف اجرای این اقدام در سطح شهرستان، تصریح کرد: هدف از اهداء این تالیف ایجاد ارتقاء سطح فرهنگ جامعه و آشنایی نسل جوان با آثار امام خمینی (ره) و اندیشه‌های سیاسی و الهی ایشان می باشد.

آبکار به ضرورت تبین اندیشه‌های امام راحل و فلسفه تشکیل انقلاب در بین جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: کتاب‌های اهداء شده در راستای گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای ۱۵ خرداد می باشد.

وی همچنین باتاکید بر آذین‌بندی و سیاه پوش کردن اداره در این ایام، تبیین کرد کرد: از ۱۲ خردا ماه ۹۹ به مدت یک هفته به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی تعدادی کتاب اهداء خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم آشنایی قشر جوان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب، خاطرنشان کرد: کتاب‌های “امام خمینی(ره)، روحانیت و مناصب حکومتی”، ” انقلاب اسلامی، اجتهاد و ولایت فقه”، “اندیشه‌های سیاسی از زمان محدث دوم تا امام خمینی(ره)” ، “کردستان در انقلاب اسلامی” و چندین کتاب دیگر در حوزه‌های خاطرات یاران امام راحل و موضوعات مشابه در این ایام به ارباب رجوع و مراجعین معرفی می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.