شهردار شهرصالحیه:

کتابخانه مرکزی شهرصالحیه در هفته دولت به بهره برداری می رسد

شهردار شهرصالحیه گفت: در جهت اعتلای فرهنگ کتابخوانی، کتابخانه مرکزی شهرصالحیه در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم توسعه سرانه‌های فرهنگی شهر، بیان داشت: اجرای عملیات احداث کتابخانه مرکزی شهر در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین شهروندان، تصریح کرد: از جمله وظایف ذاتی شهرداری‌ها انجام اقدامات لازم در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی می باشد که شهرداری شهرصالحیه این مهم را در دستور کار خود دارد.

قربانی در رابطه با موضوع فرهنگ شهروندی و اهمیت پرداختن به آن، عنوان داشت: یکی از مهم‌ترین اهداف مجموعه مدیریت شهری صالحیه ترویج و توسعه فرهنگ و حفظ فرهنگ شهروندی می باشد و به سوی توسعه زیرساخت‌های فرهنگی حرکت می نماییم.

وی همچنین با بیان اینکه سهم نیم درصدی کتابخانه‌ها از حساب شهرداری‌ها کسر می شود، گفت: در همین راستا شهرداری صالحیه اقدام به ساخت کتابخانه‌ای با مساحت بالغ بر دو هزار مترمربع نموده است که در آینده نزدیک و پس از تجهیز در زمینه‌های متفاوت علمی و تامین منابع آن، در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری عموم می رسد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه سه گروه از شهروندان جزو ارزشمندان شهر به شمار می روند، خاطرنشان کرد: این سه گروه شامل شهروندان زیر پوشش بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و ورزشکاران قهرمان که در مسابقات رسمی صاحب عنوان قهرمانی شده‌اند، می باشند که می بایست توجه و نگاه ویژه‌ای به این افراد در سطح صالحیه معطوف شود‌.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.