شهردار نسیم شهر:

کاهش ترافیک شهری در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد

شهردار نسیم شهر گفت: در راستای کاهش ترافیک شهری خیابانهای شهید باهنر و بسیج در نسیم شهر به مدت محدود یک طرفه شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر باتاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت ترافیکی شهر، عنوان داشت: در همین راستا خیابان‌های شهید باهنر و بسیج در محله حصارک پایین نسیم شهر به مدت یک ماه یکطرفه گردید.

وی در ادامه با بیان جزئیات این اقدام صورت گرفته در نسیم شهر، تصریح کرد: این اقدام در راستای پیگیری و دستور فرماندار شهرستان بهارستان و اعضای شورای اسلامی شهر و قرار گرفتن موضوع در دستور کاری شهرداری به صورت آزمایشی توسط معاونت زیربنایی و ترافیک شهرداری نسیم شهر و همکاری پلیس راهور شهرستان صورت گرفت.

شوندی در رابطه با هدف اجرای اقدام مذکور، اظهار داشت: باز شدن گره ترافیکی در تقاطع خیابان شهید باهنر و خیابان بسیج  محله حصارک پایین و سهولت در عبور و مرور شهروندان از جمله اهداف اجرای این اقدام می باشد.

وی همچنین به قرارگیری بهبود وضعیت ترافیکی شهر در دستور کار مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: تسهیل در تردد خودروها و ترافیک روان در معابر اصلی حصارک پایین نسیم شهر در دستور کار مدیران شهرستان بهارستان و نسیم شهر قرار گرفته که به مدت یکماه و به صورت آزمایشی این طرح به اجرا درآمده است.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به نقش شهروندان در کاهش ترافیک شهری و اهمیت همکاری آن‌ها، خاطرنشان کرد: از شهروندان نسیم  شهری تقاضا داریم به علائم راهنمایی و رانندگی و هشدار دهنده در سطح شهر توجه داشته باشند تا بتوانیم این طرح را به خوبی به اجرا کنیم و به نتایج مثبتی دست یابیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.