کاهش بیشتر تولید، گزینه نشست دسامبر اوپک

دبیرکل اوپک گفت از آنجایی‌که اوپک رشد اقتصادی کندی برای جهان و تقاضای کمتری برای نفت در سال آینده پیش بینی کرده، کاهش بیشتر تولید نفت در میان گزینه های اوپک و هم پیمانانش برای بررسی در ماه دسامبر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از رویترز، دبیرکل اوپک گفت از آنجاییکه اوپک رشد اقتصادی کندی برای جهان و تقاضای کمتری برای نفت در سال آینده پیش بینی کرده، کاهش بیشتر تولید نفت در میان گزینه های اوپک و هم پیمانانش برای بررسی در ماه دسامبر است.

اوپک، روسیه و دیگر تولیدکنندگان نفت که با نام اوپک پلاس شناخته شده اند از ماه ژانویه تاکنون توافق کاهش تولید به میزان روزانه ۱٫۲ میلیون بشکه را برای حمایت از قیمت ها اجرا کرده اند. این قرارداد تا مارس ۲۰۲۰ تمدید شده است و تولیدکنندگان در ۵ و ۶ دسامبر در مورد سیاست های این گروه تصمیم گیری خواهند کرد.

محمد بارکیندو به خبرنگاران در لندن گفت: «در این کنفرانس تصمیمات مناسب، قوی و مثبت گرفته خواهد شد و ما را در مسیر ثبات پایدار برای سال ۲۰۲۰ قرار خواهد داد.»

زمانی که در مورد چشم انداز کاهش بیشتر تولید نفت از وی سوال شد، افزود: «تمامی گزینه ها باز هستند.»

بارکیندو ادامه داد: «همانطور که به دسامبر نزدیک می شویم، با آمارهای واقعی برای سال ۲۰۲۰ مواجه خواهیم شد که ما را قادر می سازد تا ترتیبات کنونی را دوباره مرور کنیم و به تصمیمی برسیم که احتمالا تمام سال آینده را در بر می گیرد.»

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.