کاندیداها به بیت‌المال آسیب نزنند/ تبلیغات درست خواسته مردم و مسئولین از کاندیداها

همزمان با آغاز زمان تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس، نگرانی‌هایی پیرامون ایجاد افتضاح‌های تبلیغاتی همانند سال‌های گذشته در بهارستان ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، برگزاری انتخابات‌های مختلف در شهرستان بهارستان سوای موضوع انتخاب فرد شایسته، شناخت کاندیداها، تاییدصلاحیت و… یک نگرانی عمده برای شهروندان و مسئولین ایجاد می کند که آن، غرق شدن شهرستان زیر پوستر‌ها و بنرهای تبلیغاتی می باشد.

گفتنی است که درکنار مصرف پیش از حد کاغذ در طول مدت تبلیغات کاندیداها، آسیب‌های جدی‌ای به منظر شهری شهرها و روستاهای بهارستان در انتخابات‌های گذشته وارد شده است ک باتوجه به آغاز مدت زمان یک هفته‌ای تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، نگرانی‌ها پیرامون این موضوع تشدید شده است.

بدون تردید شهروندان نباید به فردی که هیچگونه احترامی به منظر شهری و بیت المال نمی گذارد رأی بدهند و مسئولین نیز می بایست با چنین افرادی که با آسیب زدن به بیت المال، هدر دادن کاغذ که به نوعی آسیب به محیط زیست نیز محسوب می شود و… شعی در مطرح کرد خود دارند، برخورد نمایند.

نکته جالب در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بهارستان، چاپ دو هفته نامه و هفته نامه‌های مختلف از سوی برخی اصحاب رسانه یا کاندیداها می باشد که در آن‌ها تماماً به تعریف و تمجید از یک کاندیدای خاص پرداخته شده است یا اینکه چند برگه کوچک آن تنها به تخریب دیگر کاندیداها اختصاص یافته است.

درپایان لازم به ذکر است که احترام به شهر و شهروندان و همچنین انجام تبلیغات به شکل درست و منطقی از جمله مواردی است که از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی انتظار می رود، چراکه منتخب آن‌ها، نماینده مردم این منطقه در مجلس خواهند بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.