امام جمعه بخش گلستان:

کاندیداها از سیاه نمایی و تخریب دوری کنند

امام جمعه بخش گلستان گفت: کاندیدهای انتخابات مجلس باید از سیاه نمایی و تخریب دوری کنند و در مدار قانون حرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درر رابطه با افرادی که سلامت انتخابات و شورای نگهبان را زیر سوال می برند، عنوان داشت: پس چطور زمانی که این افراد خودشان انتخاب می شوند ایراد نمی گیرند اما وقتی انتخاب نمی شوند شورای نگهبان و سلامت انتخابات را خدشه دار می کنند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه شورای نگهبان یک نهاد انقلابی است، تصریح کرد: بدون تردید این شورا دارای جایگاه مهمی در قانون اساسی کشور می باشد و می بایست به تصمیمات شورای نگهبان در رابطه با ردصلاحیت‌ها احترام گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با انتخاب انتخاب اشخاص اصلح، اذعان داشت: فردی را باید انتخاب کرد که شجاع، مومن و توانمند باشد و همه کاندیداها می بایست از سیاه نمایی پرهیز، از تخریب دوری و در مدار قانون حرکت نمایند.

وی همچنین به وظیفه شناسی مردم اشاره کرد و مسئولین را نیز به خدمت صادقانه به این ملت توصیه کرد و گفت: مشکلاتی همانند حضور کم رنگ مسئولین منطقه در بین مردم، کیفیت نامناسب آب شرب، وضعیت نامناسب نان، معظل آسفالت معابر و سد معبر از مسائلی می باشند که باید مسئولین مربوطه به آن توجه داشته باشند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به لزوم تعلیم و تربیت اسلامی در سطح مدارس، افزود: آسیب شناسی در این رابطه بسیار حائز اهمیت می باشد و تربیت صحیح دانش آموزان در مکتب اسلام و مکتب شهید قاسم سلیمانی از خصوصیات آموزشی نظام اسلامی و جامعه دینی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.