کاندیداهای ریاست‌جمهوری در زمان فتح بزرگ کجا بودند؟

در گرافیکی که در خبر آمده، حضور کاندیداهای ریاست‌جمهوری و نقش آنان در حماسه‌آفرینی عظیم ‌در تاریخ دویست ساله ایران ‌بررسی شده‌ است؛ اینکه کاندیداهایی که امروز می‌خواهند ردای ریاست‌جمهوری ‌بپوشند، در آن حماسه عظما کجا بوده‌اند؟!شرایط امروز کشور،‌ معمولی نیست. کاندیدای معمولی هم نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند. حضور کاندیداهای کنونی‌ در زمان […]

در گرافیکی که در خبر آمده، حضور کاندیداهای ریاست‌جمهوری و نقش آنان در حماسه‌آفرینی عظیم ‌در تاریخ دویست ساله ایران ‌بررسی شده‌ است؛ اینکه کاندیداهایی که امروز می‌خواهند ردای ریاست‌جمهوری ‌بپوشند، در آن حماسه عظما کجا بوده‌اند؟!شرایط امروز کشور،‌ معمولی نیست. کاندیدای معمولی هم نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند. حضور کاندیداهای کنونی‌ در زمان حماسه عظما‌ و فتح بزرگ و نقش آنان‌ را ببینید و قضاوت کنید.

به گزارش بهارستانه به نقل از تابناک ، خاک و سرزمین، همواره یکی از عوامل چهارگانه تشکیل دهنده هویت ملت‌ها بوده و حضور تاریخی ملت‌ها در یک سرزمین و خاک مشترک است که به آنان علقه و وابستگی به خاک می‌دهد که حاضرند تا مرز جان برای آن با هر بیگانه‌ای مبارزه کنند.

در تاریخ دویست ساله اخیر ایران، هر حکومتی که درگیر جنگی با کشوری بیگانه شده، نتوانسته ‌از خاک وطن آنچنان که باید نگهداری کند؛ اما در سال‌های نه چندان دور و زمانی که خرمشهر، توسط بیگانگان مورد تجاوز قرار گرفت، این ایرانیان جوانمرد‌ بودند که از وطن خود آنچنان دفاع کردند که در تاریخ دویست سال اخیر ایران بی‌سابقه بود.

در آن زمان در کنار رزمندگان و مردمی که از خاک وطن دفاع می‌کردند، بودند فرماندهانی که با سر رشته و تدبیر و با برنامه‌ریزی دقیق و سنجیده، ارتشی تا بن دندان مسلح را از ایران عزیز بیرون راندند.

آن روزگار، روزگار دفاع بود و اینک روزگار مدیریت اقتصاد کشور و نجات دادن کشور از بحران‌های موجود سیاسی و اقتصادی است. افرادی که امروز برای این نجات کاندیدا شده‌اند، افراد متفاوتی هستند که در میان آنان، افراد با تجربه و کم تجربه هم دیده می‌شود. کسانی هستند که در اوج جوانی با بحران موجود در کشور روبه‌رو بوده و آن را حل کرده‌اند و افراد دیگری یا نبوده‌اند و یا حضورشان به حل بحران کمکی نکرده است.

کاندیداهای امروز، برای حماسه آفرینی آمده‌اند و حماسه را نه انسان‌های معمولی می‌آفرینند و نه در شرایط معمولی نیازی به حماسه هست. کسی که در اوج بحران با طرح و برنامه‌اش کشور را از دست بیگانه نجات داد، امروز هم می‌تواند کشور را از حالت رکود کنونی برهاند. ریاست جمهوری، دوران تجربه آموزی نیست. دوران به کار بستن تجربه‌هایی است که بر بستر حماسه خلق شده‌اند.

در گرافیکی که در ادامه می‌آید، حضور کاندیداهای ریاست جمهوری و نقش آنان در حماسه‌آفرینی ‌در تاریخ دویست ساله ایران ‌بررسی شده‌ است؛ این که کاندیداهایی که امروز می‌خواهند ردای ریاست جمهوری را بپوشند، در آن حماسه عظما کجا بوده‌اند؟!

شرایط امروز کشور، شرایط معمولی نیست. کاندیدای معمولی هم نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند. حضور کاندیداهای کنونی را در زمان حماسه عظما‌ و فتح بزرگ و نقش آنان را ببینید و قضاوت کنید.

257862_161

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.