معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان:

کالاهای مورد نیاز شهروندان با نرخ مصوب دولتی در بهارستان توزیع می شود

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان گفت: در راستای تنظیم بازار و تامین نیاز شهروندان، برنج و شکر دولتی در بهارستان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به افزایش قیمت برخی کالاهای مورد نیاز مردم، بیان داشت: با هدف تنظیم بازار شب عید و همجنین تأمین مایحتاج مصرف‌کنندگان برنج و شکر دولتی با قیمت مناسب در سطح شهرستان توزیع می گردد.

وی در ادامه باتشریح جزئیات توزیع مواد غذایی در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: بیش از ۱۸۰ تن برنج و ۱۱۵ تن شکر دولتی به جهت تامین نیاز شهروندان و همچنین تنظیم قیمت‌ها در بازار در بهارستان توزیع خواهد شد.

علامی در رابطه با مراکز عرضه این کالا‌ها در بهارستان، عنوان داشت: ۷۰ تن برنج در نمایشگاه بهاره شهرستان با نرخ مصوب دولتی و تصویب ستاد تنظیم بازار در اختیار خانوارهای بهارستانی قرار می گیرد و علاوه‌بر این ۱۱۰ تن برنج دولتی نیز با نرخ مصوب در ۱۱۰ نقطه کم برخوردار و محروم بهارستان نیز برای مصارف خانوارها توزیع می گردد.

وی همچنین به نحوه توزیع و فروش شکر دولتی در شهرستان بهارستان اشاره کرد و اظهار داشت: ۳۰ تن شکر با نرخ مصوب دولتی در نمایشگاه بهاره بهارستان به جهت کنترل بازار توزیع می شود که خانواده‌های بهارستانی می توانند با مراجعه به این نمایشگاه، شکر را با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار تهیه نمایند.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار برای کنترل قیمت شکر، خاطرنشان کرد: درحال حاضر ۳۵ تن شکر برای مصارف خانوار در مناطق کم برخوردار و ۵۰ تن برای صنف قنادان با نرخ مصوب دولتی در نظر گرفته شده است که توزیع آن نیز در سطح شهرستان آغاز شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.