رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

کارگروه مبارزه با استعمال دخانیات و مواد مخدر باید تشکیل شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: خواستار اجرای مصوبات نشست شورای فرهنگ عمومی در خصوص تشکیل کارگروه مبارزه با استعمال دخانیات و مواد مخدر می باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان، خانجانی فرماندار شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

گفتنی است که این نشست پیرامون  شعار سال جاری یعنی جهش تولید و همچنین برگزاری مراسم روز قدس در محل دفتر امام جمعه بخش گلستان و با حضور مسئولین بهارستانی برگزار شد.

آبکار در این نشست یاد و خاطر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان را گرامی داشت و تصریح کرد: نقش خوب و ارزنده ایشان در حوزه فرهنگ خصوصاً فرهنگ دینی در منطقه غیرقابل انکار می باشد.

وی در ادامه گزارش مختصری از مصوبات جلسه هفتم شورا را برای حاضرین قرائت نمود و خواستار اجرای یکی از مصوبات جلسه گذشته پیرامون تشکیل کارگروه مبارزه با استعمال دخانیات و مواد مخدر شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان همچنین دستور جلسه، تبیین شعار سال (جهش تولید) که از منویات مقام معظم رهبری (مدظله) می باشد و برنامه‌های گرامیداشت روز جهانی قدس را برای حاضرین بیان کرد.

در ادامه نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان هریک از اعضاء شورا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در رابطه با دستور جلسه پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.