کارگران گلستانی چندین ماه حقوق پرداخت نشده دارند/ مسئولین شهری فکری به حال کارگران شهرداری بکنند

کارگران سازمان فضای سبز شهرگلستان چندین ماه است که حقوق نگرفته‌ و در اداره زندگی خود و خانواده‌شان دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در شرایط فعلی که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مناسب نمی باشد، پرداخت به موقع دستمزدها از جمله عواملی است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اما گویا این موضوع در برخی ادارات سطح شهرستان بهارستان به طور کلی فراموش شده است.

گفتنی است که کارگران فضای سبز شهرگلستان چندین ماه است که حقوق نگرفته‌اند و با توجه به اینکه اغلب متاهل و دارای خانواده می باشند زندگی‌شان را به سختی و مشقت می گذرانند و در تهیه مایحتاج روزانه خود با مشکل روبه‌رو شده‌اند.

تلخی این حکایت آنجا می باشد که کارگران این شهر از ترس از دست دادن همان حقوقی که چندین ماه به تأخیر افتاده مهر خاموشی به لب می گیرند تا مبادا اعتراضشان به اخراج ختم شود و در مقابل خانواده خود شرمنده شوند که این موضوع می بایست مایه خجالت و شرمساری مسئولین مربوطه باشد.

ظاهراً سازمان فضای سبز در شهرگلستان هیچ مسئولی ندارد و یک ارگان بی‌سر و پایی است؛ که همیشه باید تأخیر در پرداخت حقوق کارگران را داشته باشد و مجموعه مدیریت شهری نیز بنظر توجهی به این موضوع ندارد و طبق معمول مسئولین شهری در خواب به سر می برند.

بدون تردید معوقه ماندن حقوق کارگران شهرداری قصه تلخی می باشد که بارها در این در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری شهرستان بهارستان روایت شده است؛ کارگرانی که چندین ماه باید چشم‌انتظار دریافت تنها مزد یک ماه خود باشند تا بتوانند پیش پا افتاده‌ترین نیازهای خود و خانواده‌شان را تامین نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً مردم شهرستان بهارستان به ویژه شهرگلستان از مسئولین شهرستانی انتظار ورود به موضوع مذکور رفع مشکلات کارگران فضای سبز گلستان و همه کارگران دیگری که در بهارستان ماه‌ها است حقوق نگرفته‌اند، می باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.