دهیار روستای اورین:

کارگران جزو تاثیرگذارترین اقشار جامعه می باشند

دهیار روستای اورین گفت: بی‌شک هر جامعه‌ای كه از فرصت انديشه و بازوی هنرمند كارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پيشرفت بیشتری دست خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مرتضی یوسف‌زاده دهیار روستای اورین با بیان اینکه کارگران جزو اقشار تاثیرگذار در جامعه می باشند، بیان داشت: کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می باشند و بدون تردید بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد.

وی در ادامه باتاکید براینکه کارگران که در طول مبارزات ستم شاهی ملت ایران ، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف سازندگی نقش به سزایی داشته‌اند، تصریح کرد: بی‌شک هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پیشرفت بیشتری دست خواهد یافت.

یوسف‌زاده همچنین به نقش کارگران در اجرای اقتصاد مقاومتی و شعار حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: کارگران با تلاش و همت خویش موفق شدند تا کشور را در مقابله با تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان قسم خورده نظام سربلند کرده و تمامی این توطئه‌ها را خنثی و ایران را سربلند‌تر از قبل، در تمامی عرصه‌ها به جهانیان معرفی نمایند.

وی باتوجه به حضور در روز کارگر، عنوان داشت: به عنوان خادم مردم اورین روز کارگر را به مردم و کارگران خدوم و تلاشگر روستای اورین تبریک می گویم و به پاس تلاش‌های بی‌وقفه کارگران از آن‌ها تقدیر و تشکر می نمایم.

دهیار روستای اورین درپایان در رابطه با اهمیت تحقق شعار سال جاری، خاطرنشان کرد: امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، دست به دست هم داده و علاوه‌بر دفاع از ارزش‌های نظام، بتوانیم راه توسعه و پیشرفت کشور را بیش از پیش هموار سازیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.