کارگاه غیرمجاز تولید بستنی زمستانی در بهارستان کشف و پلمپ گردید

کارگاه غیرمجاز تولید بستنی زمستانی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان کشف و پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در طرح‌ بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی بهارستان، دو کارگاه غیرمجاز تولید غیربهداشتی بستنی زمستانی، توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در بخش گلستان کشف و پلمپ گردید.

گفتنی است که پیرو دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تولید بستنی زمستانی به صورت غیربهداشتی و غیرمجاز در شهرستان بهارستان، پس از انجام هماهنگی‌های لازم و اخذ دستور مقام قضایی، بازرسان بهداشت‌ محیط شبکه بهداشت و درمان به همراه مأمورین نیروی انتظامی به محل مراجعه کردند.

طی بازرسی این کارگاه تولید بستنی زمستانی غیرمجاز، چندین هزار بستنی زمستانی غیربهداشتی آماده و همچنین مواد اولیه تولید بستنی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان کشف، توقیف و معدوم سازی گردید و پرونده متخلفان به جهت رسیدگی و تعیین تکلیف به دادسرا ارسال شد.

ظاهراً یکی از این کارگاه‌ها در مکانی شبیه به گاراژ اقدام به تولید بستنی‌های زمستانی می کرد که پس از اطلاع‌رسانی شهروندان با هوشیاری بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شناسایی و در حضور نیروی انتظامی پلمپ می شود.

درپایان لازم به ذکر است که در طول ماه‌های اخیر با اعلام سامانه اطلاع‌رسانی شبکه بهداشت و درمان، تعداد زیادی از کارگاه‌ها و مراکز غیربهداشتی و غیرمجاز توسط شهروندان بهارستانی شناسایی و در قالب گزارش به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان اطلاع‌رسانی شده است که با عملکرد به موقع بازرسان، بسیاری از واحدهای غیرمجاز شناسایی و پلمپ شده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.