کارگاه تولید لواشک غیربهداشتی در بهارستان شناسایی و پلمپ گردید

یک کارگاه تهیه و تولید لواشک‌های غیربهداشتی با همکاری شهروندان در شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در طرح بازرسی و گشت مشترک از واحد‌های تهیه و تولید مواد غذایی در شهرستان بهارستان، یک کارگاه غیرمجاز تهیه و تولید لواشک در بخش بوستان این شهرستان شناسایی و پلمپ گردید.

بنابر این گزارش، یک باب کارگاه غیر مجاز تهیه و توزیع لواشک غیربهداشتی در بهارستان توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محله خیر آباد نسیم شهر کشف و پلمپ گردید.

گفتنی است که این اقدام پس از دریافت شکایت مردمی مبنی بر فعالیت غیرمجاز تهیه و توزیع لواشک در یک واحد منزل مسکونی واقع در خیر آباد، انجام شد که پس از انجام بررسی‌های لازم این مکان به دلیل ایجاد خطر برای سلامت و بهداشت شهروندان و جامعه پلمپ شد.

در این رابطه بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان پس از اخذ دستور از مقام قضایی دادسرا علاوه‌بر مراجعه به محل این کارگاه بالغ بر ۲ تن لواشک غیربهداشتی درحال بسته بندی را کشف و توقیف کردند و پرونده متخلفین جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی مربوطه ارسال گردید.

درپایان لازم به ذکر است که آمار و شدت برخورد با کارگاه‌های تولید مواد غذایی غیربهداشتی در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است که انتظار می رود این روند در سال ۹۸ نیز ادامه‌دار باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.